Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srác minden lánynak bejön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác minden lánynak bejön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezd önbizalomhiányom lenni.

Engem a srácok nagyon szépnek, csinosnak tartanak(sokat tettem az alakomért, meg igyekszem ápolt lenni), belsőre meg kedvesnek, aranyosnak, stb., de valami hiba van bennem, szerintem, mert ezek gyümölcsét nem tapasztalom.:D

A lényeg, hogy fél éve ismerkedek egy sráccal, akinek nagyon tetszetek, csak elmondása szerint azért nem jöttünk még össze, mert félt, mert túl jó lennék hozzá.:D

A lényeg, hogy ő nem volt valami népszerű a csajok körében...aztán szakított az exével, mert az exe megcsalta(ezután jöttem én a képbe), és azóta nem viccelek, kb. MINDEN második lánynak bejön. Én ilyet még nem éltem. És nem csak külsőre, hanem oda meg vissza vannak érte, hogy jöjjön össze velük...megyünk egy társaságban, egyből mindenki, hogy milyen jó pasi, milyen jó a humora...

A kis 12 éves lányok képeket küldenek neki magukról, a 30 éves Anyuka képes lett volna elvinni nyaralni, csak, hogy legyen valami...

Külsőre változott, szimplán meglett a stílusa...de ilyen létezik?

Lány létemre már olyan önbizalomhiányom van. Ő engem lát tökéletesnek, stb, de ennek ellenére nekem már nulla az önbizalmam.

A lányok, akiknek tetszik, rámkeresnek facebookon, mert a srác sokat mesél rólam, (Mivel, hogy ugye alakulnak a dolgok).

Mondta, hogy ha bármelyik rámírna, szóljak...

Az egyik ráadásul veszélyesebb fajta.(felvágta a bőrt a karján egy régi pasi miatt, és féltékenységi rohamokat rendez már most, a srác szerint akár képes lenne kijönni a házamhoz is). Most akkor rettegjek inenntől kezdve?

Imádom ezt a srácot, egyszerűen oda vagyok érte, de nem tudom,hogy hosszútávon ezt hogy kell kezelni. VOlt valaki így?


2015. nov. 12. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért rettegsz? Nem értem.

Sok helyen kihagyod likai kapcsolatokat( skzor mert nincsen).

Önbizalomnak semmi köze kapcsolatodhoz, kapcoslatodban szereplő másik fél és lányok hozzviszonyulása között és hasonlók.

Miért érzed magad nullának és hasonlók, mert jó mbrel vagy?

2015. nov. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

UI.:

"A srác minden lánynak bejön, mit tegyek?"

Éld és élvezd tovább az életed több gndolkodással.

2015. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez marketing. Te jo no vagy. Ezt latjak. Azt gondoljak, h ha egy ilyen jo nonek kell a pasi, akkor nekik is kell. Ilyen befolyasolhatoak az emberek. Ha nem lenne kozod hozza, senki se figyelne fel ra. Pont ezert talalkoztam kettesben mindig az elettarsammal kb egy evig. Ugy, h masok ne lassanak sokat. Igy nagyjabol elkerultem ezeket a tapadasokat. En mar ezt tapasztaltam az elozo kapcsolatomban.

Tanacs: romantikus seta kettesben es hasonlo progikat szervezz. Ne jojjon ilyen szituacio. Nekem buliban elezodik ki, szo szerint leverem rola a kislanyokat/ noket. O ebbol meg semmit se eszlel. O keptelen olvasni a nok flortjeleit. Hsha. Ha ezt tudnak, h hiabavaloan lesznek kek foltosak :D

N

2015. nov. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felvett egy stílust, gyanítom PUA oktatást. És te valamint a robbi felszines lany ennek dol be, tapsvihar. :D
2015. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noren1989 ***** válasza:

Beállhatsz a sor végére, rendben, cicca?

26/F

2015. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha veled van mitol felsz? akit konnyen ellehet csabitani azt vigyek
2015. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jellemed tökéletes jellemzése, hogy Te is rögtön beálltál Mr.Menőgyerek csodálói közé... Kellemes szenvedést!
2015. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Neeeem, ő nem az a menő gyerek. Nem a tipikus mai srác, ő inkább hogy mondjam...katona.

Vagyis annak készül.

Ne olyan tipikus "páwa" gyereket képzeljetek el, hanem egy izmos, tetovált, szakállas, lenyírt hajú férfit.

Igzából én nem azért szerettem bele, mert hogy de menő, hanem a személyiségébe.

Eleinte nekem nem is jött be, fel se figyeltem rá.

Aki írta, hogy "miattam" legyeskednek rajta a nők, igazából ők nem láttak engem, csak facebookon, ott meg nincs sok kép rólam, meg az nem is tükrözi a valóságot, de lehet, hogy van benne valami.

2015. nov. 12. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Akkor Mr.Machogyerek követői közé.

2015. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez mekkora hulyeseg hogy miattad legyeskednek a nok korulotte :D es a srac ha egyutt vagytok mire fuz mas lanyokat melletted? irtad azt a veszelyesebb fajtat es hogy kepes lenne kimenni a haztokhoz mert mar most feltekenysegi rohamokat rendez?!
2015. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!