Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek valami olyan tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valami olyan tarskeresot ami kulfoldon elo magyarokra specializalodott?

Figyelt kérdés
Parizsban elek, laza kapcsolat erdekelne, itt tanulo fiatal lannyal, akit nem zavarna hogy nos vagyok. Magyarorszagi keresok altalaban csak az orszagon belul tudnak szurni. 31F

2015. nov. 13. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
92%

Akkor hasznalj francia keresot.

Szegeny asszony. Ennyi gerinc lehetne benned, h megmondod neki, h meguntad. Te se vagy ferfi. Csak a labad kozott.

2016. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Akkor mondd meg az asszonynak hogy meguntad a foztjet es valj el mielott etterembe mesz...
2016. febr. 16. 08:56
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha csak laza kapcsolat érdekel, azt bármelyik nem magyar nővel is megteheted. Ugyanaz a testbeszéd ;)
2016. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
"Egyreszt nem az agya kene :)"-nem vagy véletlenül Pákó? :D :D
2016. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13: jo, es olyat hol talaljak? :) itteni tarskeresok nem megbizhatoak, vagy fizetosek (es azok is tele vannak kamuprofilokkal). Tindert probaltam, eredmenytelenul.


Egy fiatal diaklany kene, akinek kell egy kis tamogatas az osztondija melle, ezert gondoltam peldaul magyarra, de mint irtam ez nem lenyeges.

Csak az erdekel hogy tudjak megtalalni egymast az ilyen parok kulfoldon.

2016. márc. 9. 12:14
 16/16 anonim ***** válasza:

elég undorító, amit csinálsz.. bár semmi közöm hozzá, kerülhetek én is ilyen helyzetbe :D


badoo-n lehet keresni nyelv alapján

-ha bejön a tipp, jössz nekem eggyel! :D

2016. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!