Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti írnátok a barátnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti írnátok a barátnőjének ebben a helyzetben? 25/N

Figyelt kérdés
2 hónapja megismertem egy 34 éves férfit. Azt mondta, hogy nem rég szakított a barátnőjével, mi meg elkezdtünk találkozgatni. A facebookján továbbra is ki volt téve, hogy kapcsolatban xy-nal. Én nem akartam sürgetni a dolgot, gondoltam majd leveszi, ha eltelt egy kis idő, de én konkrétan rákérdeztem, hogy teljesen biztos-e, hogy ők szakítottak, mert én nem akarok más pasijával randizni. Aztán szépen eltelt ez a 2 hónap, én úgy érzem, hogy csak szórakozik velem és nincsenek érzései irántam, szóval tervezem, hogy abbahagyom ezt az egészet. Viszont most már abban sem vagyok biztos, hogy a másik nő tudja, mi az ábra. Szívesen beszélnék vele, hogy tényleg szakítottak-e, vagy neki mit adott be. Én fordított helyzetben örülnék, ha valaki felnyitná a szemem, de nem vagyok biztos benne, hogy helyes dolog írni neki. Szerintetek?
2015. nov. 14. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mennyire aktív facebookon?
2015. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb cink az, ha már le is feküdtél vele. Onnantól Marionett bábu vagy a kezében. Szerintem felejtős, vágd ki.
2015. nov. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nagyon aktív facebookon, napi több dolgot is posztol és a párkapcsolati státuszán kívül mindent frissít...


És igen, lefeküdtünk... Nem kellett volna :(

2015. nov. 14. 22:55
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem az van, hogy csak ritkán lép fel. Tisztázni kellene ezt a helyzetet, én sem lennék mellékvágány.
2015. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De a "barátnőnek" írjak, vagy inkább ne avatkozzak bele?
2015. nov. 14. 22:58
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezzel a palival beszélj előbb, de határozottan, és ne engedj. Ha gyanús, hogy csak félrejár veled, akkor inkább lapát. Ne húzd az idődet.
2015. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én teljsen biztos vagyok benne, hogy velem csak szórakozik. Azt nem tudom, hogy a másik csajjal mit csinál... Én nem fogom ezt folytatni.
2015. nov. 14. 23:03
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
De miért kell lefeküdni valakivel, amikor még alig ismered? Sosem fogom megérteni ezt. Ezért kell körbecsekkolni egy embert jó előre...
2015. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Őszintén, megérte az a pillanatnyi élvezet?
2015. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Azt nehéz eldönteni, hogy megérte-e... A szex jó volt. Az, hogy hosszútávon megérte-e... Talán most már azt mondanám, hogy nem.
2015. nov. 14. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!