Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy fiú elkezd szinte zokogni a barátnőjének egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy ideje kb hónap eleje óta nem vagyunk meg jól sok veszekedés volt nem is beszéltünk meg bunkóztunk egymással és ma mikor tök kedves volt velem áttudtam ölelni és újra érezhettem hogy mennyire is szeretem és imádom őt egyszerűen elkezdtem sírni..

nem vagyok már gyerek 20 körül vagyok szóval :D



#barátnő #szerelem #sírás #névtelenvagyokmost
2014. febr. 21. 01:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egyrészt miért érdekel mit gondolnak vadidegenek az érzéseidről?...Másrészt meg a válasz NEM.
2014. febr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%

leírtad magadat

most már az összes bnője tudni fogja egy kis bőgő,pityergő srác vagy

soha nem fogod tudni majd érvényesíteni az akaratodat

2014. febr. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem érdekelnek a barátnői.. és ott sem voltak.
2014. febr. 21. 01:15
 4/28 anonim ***** válasza:
:D az mi a fenének van odatéve ha nem egy vicc vagy?
2014. febr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
igazából szerintem nevetséges vagyok hogy ezt csináltam.. na de hát ez így jött össze
2014. febr. 21. 01:20
 6/28 anonim ***** válasza:

Semennyire, mivel eddig sem mutattál magadról mást felé, sírás ide vagy oda.

Aki határozott, céltudatos és büszke az minden helyzetben ilyen és ahhoz nagyon durva dolognak kell történnie, hogy ez másképp legyen. Ha ez megtörténik, akkor pedig az csak a súlyát növeli. Ellenkező esetben.. Egy érzékenyebb, határozatlan, nem túl domináns fiútól.. Aki hiába nem az a pityergős... Nem fog nagy port verni egy ilyen reakció bármire is.

2014. febr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem gáz, egyáltalán. :) Nem vagy gyenge vagy kevésbé pasiból. Csak vannak érzéseid és ki is mutatod. Ennyi.
2014. febr. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Semennyire. :)
2014. febr. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
meg, igazából nagyon sok bennem a fájdalom innen onnan családi dolgok is meg más egyéb + sok a stessz és annyira örültem és újra éreztem hogy szerelmes vagyok belé pedig már kezdett az érzés meghalni amiatt ahogy voltunk egymással fél hónapon keresztül.
2014. febr. 21. 01:25
 10/28 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz egyáltalán.
2014. febr. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!