Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért itélik el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itélik el azokat a pasikat, akik beleesnek egy "könnyűvérű" lányba (kicsit hosszú)?

Figyelt kérdés

mert velem ez történt. Igazából mindigis bejött, csak éretlennek tartottam.

Aztán valahogy megérett a dolog mégis, láttam, hogy már érettebb. Először jött egy "nem". De barátok maradtunk, minden rendben volt, megint megpróbáltam. Megint "nem", és egy kicsit úgy látszott, kezd elege lenni belőlem.


Utána kezdtem hanyagolni, kezdtem mások iránt is érdeklődni. Közben történnek az érdekes dolgok. Újra találkoztunk, messziről mosolygott, ő jött oda "mi van velem" stb. Megint eltelt egy kis idő, buliban, "nahát itt még sosem jártál, fogsz ide járni? Táncoljuuunk" - beránt.

Után összefutunk, szinte megijed, megszeppen, úgy nézett rám, hol a bal, hol a jobb szemembe fókuszált, nem mosolygott.

Nagyon sokszor "túl" közel áll hozzám, véletlenül hozzámér.

Metrón utazunk, rádől a vállamra és úgy alszik.

Szülinapján elvittem egy parkba, ott csináltam hogy ráfektettem a lábamra, merőlegesen, és simogattam a haját, arcát, nyakát, mindent engedett.

Most akkor én vagyok a hülye, hogy lehet, hogy harmadjára is megpróbálom?

Ő az a lány, akit csak megdugnak, majd dobnak. Túl közvetlen, de rengetegen félreértik. Amikor csak szépnek neveztem, lefagyottan, megszeppenten pislogott rám. Nem ri.banc, csak amolyan éretlen kislány. Amúgy ezeket nem csak velem csinálja tehát.

Kérdeztétek, miért ilyen lány kell nekem: mert senki más nem ilyen csinos, senki más nem ilyen kedves. Próbálkozok tinderrel, keresőkkel, inkább el se kezdem, miket látok ott... és nem, nem vagyok kezdő, voltak már barátnőim.


2015. nov. 15. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A te dolgod, kibe szeretsz bele, csak ha netán csalódnál, ne ítéld el az egész női nemet.
2015. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert itélkezni jo! (Föleg ha irigykedünk!:-)))
2015. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Mert aztán jöttök leszólni a rendes lányokat, miközben az ilyenek kellenek nektek, a jókat pedig elhajtjátok, átveritek. Nem éri meg veletek jónak lenni, mert úgyis egy k..ába zúgtok bele.
2015. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mert könnyebb volt megismerni, könnyebben engedett közel magához.

Sorra néznek át rajtam a nők, társkeresőn soha nem irnak, vagy foglaltak, akkor csoda e, hogy ez történik?

2015. nov. 15. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a kérdés? Most tulajdonképpen azok bocsánatát szeretnéd itt hallani akik egykor elítéltek mert éretlen kislányokkal elszórakozol? Vagy megerősítésre vágysz hogy ez így jó? Azt csinálsz amit akarsz? A te életed a te életed, itt akárki akármit ír, nem érdekli mi van veled. :)
2015. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!