Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, szerintem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szerintem ilyen még nem sok mindenkivel történt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyszerű a sztori, teszik egy lány, elkezdtünk beszélgetni (fészen, hiszen a mai fiatalság szinte itt ismerkedik, no mindegy) és megbeszéltünk egy találkát. Konkrétan a találkozót nem tudtuk megbeszélni mert a hét elejére mindketten be voltunk táblázva, szóval megbeszéltük, hogy a héten lefixáljuk az egész "randit". Igen ám, de közbejött valami. A lánynak meghalt az egyik hozzátartozója (a mamája) és kb nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet. Hagyjam egy kicsit magára és ne "zaklassam" vagy erőltessem a találkozót, ne hagyjam egyedül a gondolataival.

Remélem valaki tud segíteni ebben a sztoriban, mert én teljesen tanácstalan vagyok, de a leányzó nagyon tetszik :/



2015. nov. 17. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
gondolom ilyenkor jól esne neki pár vígasztaló szó :) írj rá nyugodtan kérdezd meg hogy szeretnél eljönni a randira?
2015. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyik sem.

Kérdezd meg tudsz-e neki segíteni valahogy és mondd, hogy majd írsz majd neki amikor már újra ott lesz, hogy szeretne találkozni veled.

2015. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Durva lesz, de mi van, ha nem halt meg, csak így koccol téged? Manapság bármi lehet. Persze, ha képek is meg gyászkiírások is vannak, akkor más. Szerintem kívánj részvétet, ha tényleg igaz, és várd meg, amíg ő jelentkezik majd a temetés után.
2015. nov. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki ,hogy szívesen meghallgatod ,számíthat rád nehéz pillanatokban ha igényli ,nem kimondottan randizni kell.Aki meg ilyennel képes viccelni az egy beteg ember.
2015. nov. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kiserd el a temetesre. Legabb kiderul, igaz-e es nem kifogas. Legalabb termeszetes elethelyzetben is megismered. Ilyenkor jol jpn egy eros ferfi tamasza.

Jo lehetoseg!

N

2015. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre csak ő tudja a választ, úgyhogy tőle kérdezd meg!
2015. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

az ilyesmi ok az ivásra beültök valahova,búfelejtő dugás stb.

szerintem üsd a vasat.

annyi hogy ne menj át fullba lelki támasz játszmába.

2015. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a lány és most halt volna meg egy közeli hozzátartozóm, engem szerintem egyszerűen nem érdekelne most randi és semmi. Lehet pár hét és jobban lesz de addig nem nyaggatnám ki tudja mit él át.


Ha pedig csak kitalálta akkor mindegy milyen kifogást talált, egyértelműen jelezte, hogy nem érdekled és szintén nem érdemes foglalkozni vele.

2015. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég voltam hasonló helyzetben, szóval női szemszögből:

Én annak örülnék, ha az illető érdeklődne, felajánlaná, hogy meghallgat, ott van, ha szükség van rá, de nem erőltetné a dolgot, hogy márpedig randiról volt szó. Nekem papám halála után még a saját párom is teher volt, egyik percben utáltam, amiért nem sertepertél körülöttem, hogy vigasztaljon, mikor meg ott volt, akkor meg azt akartam, hogy menjen el, mert magányra vágyom a gyászhoz. Egy kezdődő ismeretség sokszor inkább teher lehet ilyenkor.


Esetleg átpasszolhatod a labdát még emellett, hogy részvétedről biztosítod: hogy nem akarod terhelni, ha úgy érzi, hogy igénye van rá, te továbbra is szívesen találkozol vele, meghallgatod, de jelezd felé, hogy ez most az ő döntése.

A továbbiakban pedig nem nyaggatnám a helyedben, néha egy-egy hogy vagy, hogy bírod belefér és jól esik, de a randit hagyd, hogy ő hozza fel, ha túljutott az első gyászon.

2015. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy kérdezd meg, mire vágyik, akar-e beszélgetni ebben a helyzetben.
2015. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!