Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki volt már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben? Hosszú.

Figyelt kérdés
Pár évvel ez előtt , udvarolt nekem egy fiú, mindig írt stb. de én lekoptattam , soknak éreztem őt , nagyon nyomult és nem értette hogy én még nem érzek olyan vonzalmat mint ő.Így inkább elfordultam tőle amit ma már szörnyen bánok.. :( nagyon sokszor lefárasztott a fotós sztorijaival úgy éreztem hogy teljesen rám van szállva, találkozni szeretet volna de én nem mentem bele. Pár hónapja ráírtam hogy mostanában mi van vele, elkezdtünk újra beszélgetni és keresni egymást. Már sokszor bocsánatot kértem amiért taszítottam magamtól, a legfurább hogy egy drága "barátnőm" beszélt rá hogy miket mondjak.. esküszöm az évek elteltével megpofoznám magam érte. Jól esik hogy keres, szeretnék vele találkozni , de nincs hozzá bátorságom. Szégyellem magam mindenért , de ha nem ír vagy írok akkor hiányzik.. Hogy vegyek erőt magamon hogy legyen bátorságom hozzá? Mindig az jár a fejembe hogy mit fog gondolni a meg lát stb... :( Valaki valami tanács?

2015. nov. 18. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
én 20 , ő 21 éves :)
2015. nov. 18. 16:40
 2/7 anonim válasza:
Szia szerintem talalkozz vele mond,hogy meg fiatal voltal ,ha hianyzik az mar valami
2015. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te utasítottad el, neked kell lépned.


Kérdezd meg tőle, mit szólna levelezés helyett összefutáshoz? Azzal többre mész, mint az irkálással.


Mit veszthetsz vele? Egy hülye para miatt eldobnád ezt a lehetőséget? :) Ne legyél nyuszi, ha meg sem próbálod, esélye sem lesz annak, hogy bármi legyen ebből :)

2015. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
nem latszik hogy 20 eves vagy, inkabb 14
2015. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm :)

3-asnak nagyon köszönöm a tanácsot , megpróbálom túl tenni magam a "félelmemen" :)

4-es pont nem érdekel elhiszed-e , de ez az igazság.

2015. nov. 19. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal voltál, es nem a biztonságot és a ragaszkodást kerested egy fiúban...teljesen termeszetes hogy így viselkedik egy fiatal lány. Mondd el neki, hogy akkor mit éreztél, es már érzelmileg érett vagy a folytatásra:)
2016. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta ez tisztázva lett , de barátok maradtunk. Komoly kapcsolatom van , akiben meg van minden :)
2016. júl. 13. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!