Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinaljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srac. Egyik haverom jo haverja. A haverom ossze akar munket hozni.. ez a srac visszahuzodobb fajta, szoval nem az a nyomulos fajta. Az elejen meg alug szoltunk egymashoz, nem talaltunk kozos temat.. mindig 3an talalkoztunk es en inkabb csondben hallgattam. Mar 2 honapja megy ez az egesz. Az elejen meg facen sem irt, de mostmar szamithatok az uzeneteire. :) Becezget engem, mar nagyon jol kijovunk egymassal, megtalaltuk a kozos hangsulyt kettonk kozott. Erdeklodik irantam, hogy mi van velem stb..

A haverom kerdezgette es azt mondta ez a srac, hogy szimpatikus vagyok neki, kedves es aranyos lanynak tart.

Viszont van olyan amikor napokig nem keres es nem jelentkezik, holott megigerte, hogy irni fog, mivel ugy volt hogy vasarnap is talalkozunk, de azota nem jelentkezett. En nem akarok ramaszni meg nyomolni sem szeretnek, de mar nagyon bant, mivel nagyon megfogott engem ez a srac belsoleg, kulsoleg egyarant.

Haverom szerint nagyon szetszort a srac. Parszor volt mar olyan, hogy haverommal kihivtuk ezt a sracot, mondta hogy jo kijon.. nem jelentkezett es igazabol amikor mi kerestuk, hogy akkor mi van, mikor jon akkor benyogte, hogy o inkabb pihen, mert faradt.

Lehet, hogy valahogy a tudtara kene adnom, hogy mennyire bejon nekem?? Vagy mit csinljak??


2015. szept. 29. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyebkent 20 evesek vagyunk.
2015. szept. 29. 09:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Tipikus. Baratnoje van biztos. Ha ennyire nem akar talalkozni, akkor semmit se akar toled. Inkabb a baratnojevel szexel orakon at es kifarad.
2015. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs baratnoje, meg amugy sem az a tipikus csajozos fajta!
2015. szept. 29. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy volt-e barátnője vagy nem....vagy esetleg egy rossz élménye nővel...mert ezek befolyásolhatják a kapcsolatotokat, ezen okokból ( vagy akár mas miatt) lassabban akar haladni veled. Finoman utalgass rá, hogy megkedvelted, pl "szeretek veled lenni" es mas nem tul nyomulós, de kedves kis bókokkal amiből leesik neki a helyzet. Legyél türelmes, figyeld a reakcióit. Próbálj kettesben is többet lenni vele es mélyülj el akár komolyabb témákban is, amikből akár ki is derül hogy miért ilyen visszafogott:)

Vannak ilyen emberek, én is ilyen vagyok (lány), általában a mi "fajtánk" közeledésre, kedves szavakra es egy jó társasagra vagyik igazan:)

2016. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!