Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen sok csaj? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen sok csaj? Miért fontos ennyire a stílus?

Figyelt kérdés

Azt hittem csak a 14-16-17 éves csajoknak számít ennyire a külső, de társkereső oldalakon olvastam ehhez hasonó írásokat: "HOSSZÚ SZÖKE VAGY FEKETE, BARNA HAJ.sOVÁNY, FEHÉRBŐRÚ NEM ROMA LEHETŐLEG EMO STÍLUSÚ.HA MÁSOK ÍRNAK, AKIK NEM TARTOZNAK BELE.AKK NEM ÉRDEKEL!!! KÖSZII"

Ezt írta a csaj, és 19 éves, azért egy 19évestől szerintem többet várhat az ember, és még rengeteg csajnak ilyen a felfogása.Miért van ez?Vannak még normális csajok akiknek nem csak a külső számít?


2010. márc. 20. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

nincsenek :)


14/F

2010. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen, bizony vannak. De szerintem ne társkeresőn próbálkozz, ha nem vagy nyomorék... Ammm, és ez is olyan, ha bűn ronda vagy, ott már számítani fog a külső is :)
2010. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem tudni.

De figyelj, vannak még olyan lányok is.

Én is myvip-en ismerkedtem meg a barátnőmmel, és boldogan vagyunk.=D

2010. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy ronda vagyok e, magamnak nem tetszem az tuti:D

Azért neten próbálkozok mert nincs elég önbizalmam a személyes ismerkedéshez.

2010. márc. 20. 14:38
 5/26 anonim ***** válasza:
ne használd a csaj, pasi kifejezést mert sokakat irritál és cigány eredetű, amugy ne érdekeljenek az ilyen hátrányosan megkülönböztető emberek, mert még érdekelni fog a véleményük
2010. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

vannak,pl én az egyik...:)

és nem zavar ha vki nem egy szépségkirálynő/király mert alapból sokkal jobb emberek mint a macsók meg a k*rvák. =) szwal...

2010. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tehát azt nem értem hogy miért kell egy bizonyos képpen kinéznie valakinek, egy kapcsolatban úgy sem nézni fogják egymást, és 19éves korára nem jut el a csaj idáig?Aztán mondja hogy a lányok érettebbek:D
2010. márc. 20. 15:34
 8/26 anonim ***** válasza:
Minden lánynak számít a külső, a külsőkisugárzás, viszont mindenkinek más a szép... mindenkiben más az a 'szép', amivel elérheti, hogy elkezdjenek vonzódni hozzá.
2010. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

hát figyelj szerintem a külsö nagyon fontos.oké a belsö még jobban de pl ha valakinek az emok jönnek be akkor azt nem lehet megváltoztatni legalábbis amig igy gondolja adig nem

pl én nem járnék 1 rövid haju fiuval.szal nekem is az emok jönnek be de pl ha nem emo de legyen hosszabb haja vagy mitomén.xD csak ne tüsis meg oylanok.ja oké mondjuk én scene vagyok deh a mai lányoknak nagyrészüknek nem az a fontos hogy egy fiu izmos legyen és férfias.legalábbis nekem tuti nem.:D:D:D:D:D

16L

nah pusy.és nem kell anyázni h igy emo meg ugy.:)

2010. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ha egy srác nem emó hanem rövid hajú mondjuk, akkor miért nem adjátok meg neki a lehetőséget?Lehet hogy épp ő lenne a nagy Ő.Vagy ha mondjuk a pasid hosszú hajú, levágatná a haját már nem is kéne?
2010. márc. 20. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!