Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves vagyok. Jól tanulok...

16 éves vagyok. Jól tanulok (4,5-4,8-as az átlagom) de ennek ellenére nem egy otthonülő tipus vagyok hanem egy elég belevaló csaj és a 2 nem igazán megy össze! Melyik stílus való hozzám, főleg öltözködésben?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 15:08
 1/6 anonim válasza:
63%
ez mekkroa hülye kérdés. most h segtisen neked egy idegen? öltözz ugy ahogy neked jolesik
2008. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

de paraszt! ha nem tudsz normálisan válaszolni Neki, akkor ne írj! hülyegyerek!

Ne is figyelj rá!

Szóval; ez miatt ne izgulj; simán belefér ma már minden. Ha a környezet reakcióitól félsz, vezesd be az 'átváltozást' fokozatosan! Először csak egy két csini kiegészítő, pl ékszer, aztán szexi szűkfarmer, kicsit merészeb felsők, persze nem közönséges(!), csak szexi, passzosabb, ilyesmik. a színekkel is variálhatsz, ne ijedj meg tőlük, amihez van kedved. Biztosan kapsz majd visszajelzéseket, és ha bántanak, ne sértődj meg, vedd építő kritikának, és hazsnosítsd. ami etszik neked, az mind jöhet. attól, hogy jól tanulsz, nem kell zsákot húznod magadra. és ahhoz, hogy divaozz sem kell mindent kipakolni, amit a korosztályod csinál. lehetsz elegáns és csini csaj is pl egy passzos felsőben, garbóban is. nézegess képeket a neten, vannak szolidabb, mégis nőies darabok is. és talán a legfontosabb: ha elhiszed, hogy szép és csinos vagy, az sugárzik belőled, farmer+ pólóban is!

sok sikert, ügyes leszel, én tudom!

2008. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább az első válaszadóval értenék egyet, vegyél fel oylan ruhát, ami tetszik. Szerintem a tanuláshoz semmmi köze az öltözködésnek.
2008. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A kettőnek semmi köze egymáshoz!az is lehet szép aki jól tanul! úgy öltözz h sugározd az egyéniséged!h aki rádnéz lássa azt h ki vagy!az öltözködéseddel tükrözd a belső világod! lehetsz egyszerre elegáns és sexy, valamint trendi!ahhoz h szépnek érezd magad, nem kell h kintlegyen az egész derekat, tangád stb... úgy öltözz ah nekd tetszik...és ne félj attól h mit szólnak a tanárok...
2008. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Öltözködésben olyan ruhákat vegyel amire nem sajnálod a pézt és ami tényleg tettszik.De ha nem akarsz venni akkor otthon a szekrényedett boritsd ki és nézzd meg melyik ruha tettszik nagyon és ha az megvan akkor pakold külön a többit ami nem tetszik neked.Ha kiválogattad és megnézzed hogy melyik megy melyikhez és megnézed az utcán a nöket (nem azt mondom hogy bámuld öket csak azt hogy vess rájuk egy pillantást és otthon azzonnal tudni fogod hogy mi illik mihez.
2008. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat
2008. aug. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!