Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jobban erzitek magatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban erzitek magatokat, hogy van baratotok/baratnotok, ahoz kepest mint mikor nincs?

Figyelt kérdés
Mennyivel jobb az eletetek?

2015. nov. 21. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlenül. Sőt egy rossz kapcsolat rosszabb, mint a semmi.
2015. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én jelenleg jobban érzem magam így, hogy van barátom. És hogy mennyivel jobb az életem? Erre nem tudok egyértelmű mértékegységet megadni, ha azt mondom, sokkal, akkor abból te tudni fogod? Pedig csak annyit tudok mondani, hogy jelentősen jobban érzem magam és sokkal de sokkal jobb az életem a párommal, mint nélküle volt.


Persze, voltak nekem is rossz/romló párkapcsolataim, azoknak hamar véget is vetettem, nem meglepő módon ennek részben az volt az oka, hogy az egyedüllét is jobbnak bizonyult annál, minthogy velük legyek.

2015. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Sokkal jobban érzem magam, amióta nincs bnő, és úgy élem az életemet, ahogy szeretném.
2015. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talan azert jobb mert nem mukodott a kapocsolat?
2015. nov. 21. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Most igen, mert úgy érzem, a megfelelő embert találtam meg, és szerelmes vagyok belé. Így sokkal jobb az életem, kb. a barátom a legjobb dolog ami történhetett velem. Mióta együtt vagyunk, folyamatosan van valami ilyen vidámság bennem, egész nap jól érzem magam, és hiába foglalkozom éppen mással, teszem a hétköznapi dolgaimat, végig ott van a tudatalattimban, hogy mikor találkozunk mennyire jó lesz.

Az előző kapcsolatom a végére már kifejezetten terhessé vált számomra, nem éreztem benne jól magam, és szakítani akartam, de sajnos nem mertem rögtön, csak húztam. Akkor rosszabbul éreztem magam, mintha egyedül lettem volna.

2015. nov. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minimum 2 orat szexelunk minden nap.orgazmushegyek. Minden nap megmasziroz. Es olyan kedves! Persze,hogy ezek boldogabba tesznek.

N

2015. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os vagyok: Mivel az erdeklodesunk azonos, igy majdnem ugyanazt csinalom, mintha szingli lennek. Tudunk vita nelkul sok kozos programot csinalni. A szemelyisegunk osszeillik. Nem a kulsosegek alapjan valasztottuk egymast. Az mar mas kerdes, h tetszunk is egymasnak.

N

2015. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magamban is elvagyok de 1 éve már párkapcsolatban élek és jobb mint egyedül :) De az én kapcsolatom mesés.
2015. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem,sőt rosszabbul.

Egyedul sokkal de sokkal jobban erzem magam. Szeretek maganyos lenni,bincs szuksegem parkapcsoalatra, rossz hatassal van ram

2015. nov. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!