Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok igaz az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz az hogy csak a szerelmes férfi féltékeny?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Birtoklási vágyból is következhet beteges féltékenység.
2015. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem. A féltékenység birtoklási vágy, bizalom- és önbizalomhiány kombinációja, kinél milyen arányban.


Köze nincs a szerelemhez.

2015. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs köze a szerelemhez. Bizalom és önbizalomhiánya, meg beteges birtoklási vágy... A mi kapcsolatunkban nincs féltékenység ellenben van szerelem.
2015. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy frászt!
2015. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

gondolom az első 3 válaszolót leszarj@ a párja ! :D :D így szokott ez lenni azok mondják ezt habzó szájjal hogy hát ez mekkora hülyeség h féltékeny stb stb !

Igen igaz akkor az ha igazán szereti és komolyra tervez! Nem pedig egy...hadd ne írjam le!

2015. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, szerintem ha valakit szeretsz akkor megbízol benne. Illetve nem teszel olyat ami féltékenységre adhat okot. De lehet én vagyok maradi és a féltékenykedéssel kell a szerelmet bizonyítani :D Nem kéne az értelmesen gondolkodókat leszólnod.
2015. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja hát persze, ha normsális és nem tesz ilyet..akkor rendbe van! Nem is erre értettem de ha mással enyeleg facebookon vagy az exevel...nem mellettem a helye...csak sz@r ha szereted...több megoldás is lehet ilyen szitukra h észrevegyék magukat!
2015. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De azért ha jobban magukba néznek egyesek kicsit igazam van , na ! Otthon leszarja őket a párjuk és csak ujjal mutogatnak h ez de gyökér,gyerekes, ne foglalkozz ilyenekkel... Aztán ennyit látnak azt nem h egyébként miért olyan az illető...ha nincs ilyenről szó persze én is máshogy fejezem ki a szerelmet!!! :D persze! :) Ha van akiért megéri! :)
2015. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez nem igaz.
2015. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi 58%, de orbitális baromságokat beszélsz a fene nagy frusztrációdban.

A barátom a tenyerén hordoz, rengeteg módon kimutatja mennyire szeret, és pöppet sem féltékeny. Egyrészt nincs rá oka, másrészt elég érett ahhoz, hogy tudja, semmi értelme. Ha féltékenykedne, vagy akár a hajlam benne lenne az ellenőrizgetésre, nem lennénk együtt. Nem vagyok hajlandó ezt elviselni, volt benne bőven részem két korábbi kapcsolatomban.

Én is szeretem, mint még soha senkit, egy életre tervezek vele, és soha nem voltam féltékeny. Vannak lányhaverjai/barátai (mint ahogy nekem is srácok), mozgunk külön is egy csomót (akár buli, akár utazás vagy fesztivál), egyszer sem jutott eszembe nekiesni, hogy kivel beszélget, kivel lóg, mikor jön haza.. Megbízunk egymásban, tudom és érzem, hogy szeret, mint ahogy ő is.

Ennyit arról, hogy leszar otthon a párom, vagy én szarom le őt, csak mert nem jut eszünkbe óvodás módjára ellenőrizgetni és birtokolni egymást. Egész egyszerűen egymásban és magunkban is bízunk, és képesek vagyunk felfogni, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy folyton egymás s-ggében kell lógni, igenis kell szabad tér.

Nincs helye egy érett felnőtt kapcsolatban féltékenységnek.

Ha menni akar, vagy mást akar, akkor hiába állsz fejre, akkor is megoldja. Féltékenykedéssel és ellenőrizgetéssel meg csak magad alatt vágod a fát.

Talán ha nem olyan pasival kezdenél, aki másokkal enyeleg, és láthatóan nem tisztel, neked sem kéne ezen kattognod. A "de szeretem" elég ócska kifogás arra, hogy valaki olyannal maradjon az ember, aki fájdalmat okoz neki és megalázza.. Te tudod, én nem tudnék és nem akarnék így élni.

#2-es voltam.

2015. nov. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!