Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok igaz az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz az hogy csak a szerelmes férfi féltékeny?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

" Ennyit arról, hogy leszar otthon a párom, vagy én szarom le őt, csak mert nem jut eszünkbe óvodás módjára ellenőrizgetni és birtokolni egymást. Egész egyszerűen egymásban és magunkban is bízunk, és képesek vagyunk felfogni, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy folyton egymás s-ggében kell lógni, igenis kell szabad tér. "


Ezzel is maximálisan egyet értek nos ha óvodás módjára viselkedik másokkal akár srácokkal akár mer talán nem tudja mit akar (de ő azt mondja csak engem és szerelmes belém) akkor vagy meg beszéled vele vagy én is úgy kezelem mint egy óvodást bár nem sok értelme van inkább szétválnak útjaink! Bár ha szerelem van ez nem egyszerű és nem kell eldobni mindjárt egy kapcsolatot..stb...Egyértelmű semmi birtoklás nincs nem kell aki így érti annak vmi dráma van a fejében ezzel kapcsolatosan...csak szereted...tudod h viselkedik másokkal nem nagyon örülsz neki ha elmegy olyan helyekre ahol láttad már esetleg társaságban h viselkedik...


De mint mondtam alap esetben ha megvan a harmónia , normálisan ellehet vele beszélgetni, szeretet, szerelem...és nincs semmi ilyen tudja mit akar stb és idősebb csaj létére még is úgy viselkedik mint egy tizen x éves akkor elgondolkozol, nem?


" Nincs helye egy érett felnőtt kapcsolatban féltékenységnek. "


Így-így !:)


"Ha menni akar, vagy mást akar, akkor hiába állsz fejre, akkor is megoldja. Féltékenykedéssel és ellenőrizgetéssel meg csak magad alatt vágod a fát. "


Nagyon jó csak akkor mondja meg h sajnos ez van..nem az h megszokás vagy tőlem jó h ezt meg azt megkapja de mástól meg amit tőlem nem! Szerinted ez normális...szar ügy de mondja meg h bocs de ez így nem ok...könnyebben túlélem....

egyébként én Fiú vagyok és az excsajomról írtam ! :D

2015. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány évesek vagytok?


A lány, akiről írsz, elég éretlen fruskának tűnik.. Sok emberből hiányzik az egyenesség és az őszinte kommunikáció képessége sajnos.. Ha valamit mond, és az ellenkeződét teszi, akkor melyiknek hiszel? Sose azt nézd, ki mit beszél, mert mondani bárki tud bármit, egyedül a tettek és a viselkedés a mérvadó.


Szar ügy, ha szeretsz valakit, aki folyton s-gget csinál a szájából, egy ilyen emberben tényleg nem lehet bízni. Viszont akkor sem old meg semmit a féltékenykedés. Ha leültök megbeszélni, és az sem használ, akkor szerelem ide vagy oda, hosszú távon csak egymás idejét pazaroljátok.

2015. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12#

ígyvan ,én is így gondolom, tehát értjük egymást csak nem írtam le a szitut eddig! :)


Én 24 a lány 28! bár ez már nem most volt...ő akkor 24 volt!

2015. nov. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Huh.. kár, hogy leragadt 14 éves szinten, nem mindenkinek nő be a feje lágya sajnos.


De a múlton amúgy kár filózni, tanulópénzt levonni, és tiszta lappal a jövőbe. A múltban nekem is volt részem drámában, 3 komoly kapcsolatból kettőben megcsalásban (a másik fél részről), féltékenykedésben.. Az intő jelekre érdemes odafigyelni, de ezek már az ismerkedés fázisban észrevehetők, ha nem vakítja ez az embert a rózsaszín köd, meg a szivárványok és unikornisok :D Nem véletlenül voltam egyedül évekig, mielőtt a barátommal megismerkedtem. Viszont az sosem volt kérdés, hogy az exeim hülyesége miatt nem fogom őt bizalmatlansággal büntetni :) A bizalom nálam minden vagy semmi alapon működik. Vagy 100%, vagy elbúcsúzunk egymástól.


Remélem te is megtaláltad/megtalálod azt, akivel bizalmatlanság és mindenféle félelem nélkül működik a dolog :)

2015. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! :)
2015. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!