Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gát ha tesóm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gát ha tesóm már 33-éves és még nem szexelet és nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Nem kamu.. Én szégyellem már magam. :(

2015. nov. 21. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Hát, segíts neki levetkőzni a GÁTlásait a nőkkel kapcsolatban.
2015. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem gáz, és ez miatt nem is kell szégyenkezni, ez mindenkinek a legbelsőbb magánügye. Lehet sorozatban nem ugy jöttek neki össze a dolgok, inkább segiteni kellene neki, hogy sikerüljön társat találnia.. nem testvérként még plusz adni neki egy bántást..
2015. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.Mindenkinek a saját magánügye ez.Sosem lehet tudni miért van ez valakivel,vagy miket élt át...

24/F

2015. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Haver, alig mozdul ki otthonról! Itthon ülős melója van. Csak akkor megy ki a házból ha valami fontos dolgot kell intézni.. Nem tudok neki segíteni.. Nem tudom az ölébe tenni a nőt . :(
2015. nov. 21. 23:01
 5/20 anonim ***** válasza:
Segíteni lehet neki attól még.Neten keressen valakit magának,vagy vidd el magaddal valamerre,és biztasd őt.Hidd el,egy idő után menne a dolog...
2015. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Kifogás, kifogás, kifogás.


Házibuliról pl. hallottál már? :D Ha neked van haveri társaságod, akkor hívd meg hozzá, és bulizzatok.

A tesód se melózik állandóan, menjetek el egy szórakozóhelyre.

De lehet, hogy a tesód a remete életmódot választotta.


Egyébként meg, ha neki ez így megfelel, akár tesód, akár nem, semmi jogod beleszólni az ő életébe. Majd, ha akar barátnőt, akkor tesz érte, hogy legyen.

2015. nov. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Gátvéder.
2015. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik ő nem akar ezen változtatni..akkor ne törődj vele.
2015. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert ez senkit nem érdekel, ez az ő magánügye, az ő dolga. Szerintem tökre rendben van egyébként is. "Nem kamu.. Én szégyellem már magam. :(" Te jó ég! Ilyesmi miatt? Felejtsd már el, igazából senkinek semmi köze hozzá, nem valószínű, hogy ezt kérdeznék tőled, de nem kell semmit mondanod, egy ilyen jellegű kérdésre, mikor valaki rákérdez, és mások életében vájkál, akkor elég lenne csak egy vállrándítással felelned, nem vagy köteles a testvéred magánéletét kiteregetni fűnek-fának, sőt, még talán föl se vagy rá hatalmazva, hogy az ő magánéletéd kibeszéld. Mert alapból persze, hogy föl vagy, mert ha akarod, megteheted, csak hát nem annyira helyénvaló, hogy kibeszéled az ő magánéletét, meg hogy ezt terjeszted, hogy nem volt még senkije, remélem amúgy nyilvánosan nincs ilyen, na szóval ez nem szép dolog, hadd legyen már az ő saját dolga, más csak ne üsse bele az orrát ilyesmibe, mert ez nem rá tartozik, úgyhogy ha kérdezik, még ezt is nyugodtan megmondhatod másnak, nem rá tartozik, nem az ő dolga, úgyhogy te meg magadtól ilyen fórumokon kívül, ahol nem tudjuk, ki ki, szóval minek beszélnél róla? Vannak neked saját dolgaid, saját életed, vagy az talán nem elég izgalmas? És ilyen dolog miatt ne szomorkodjál már ,egyébként is, a szerelem az sorsszerű azt hallottam, szóval akkor jön be, amikor "meg van írva neki", szóval lehet, hogy neki később jön el az az idő, vagy lehet, hogy nem is, ezt nem tudjuk.
2015. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. :) Az én haveri köröm meg 10-perc alatt kikészítené. Próbáltam már elmenni vele szórakozóhelyekre, megkérdeztem tőle melyik csaj jön be ? Ő mondta hogy ez meg az... Mondtam neki hogy vegyen magán bátorságot és menjen oda hozzá. 30-perc felesleges kínlódás után oda ment. (Nem erőltettem) Csak hát össze szedte magát, mit mondjon mit reagáljon hogy ha... Szóval, oda ment a csajszihoz.. Egyébként ott volt még egy barátnője a csajnak csak hát mikor tesóm odament egyből lelépett. Én távolról néztem mit csinál, egész végig a dadogott, meg remegett. Ez elég észrevehető volt, na ugyan mi történt ? A csaj mondta hogy gyakoroljon még és lelépett. De ezt kb olyan 5-6 szor eljátszottuk .
2015. nov. 21. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!