Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ciki ha első randin meglepem egy rozsával?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit szólna ha rózsát vinnék egyből ? Jó ötlet eddig még egyiknél se vittem az elsőnél, de ő más na ő kell nekem fura de még senki sem kellett annyira mint ő !
2015. nov. 25. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Szerintem, ha mar randirol van szo, akkor siman lehet rozsat vinni. En is kaptam anno :) Sot, utana tobbszor is, nem csak az elso randin. O volt az elso nagy szerelmem es masfel evig voltunk egyutt :)
2015. nov. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Pedig nem kellene... Így még nem.

Első randira nem biztos, hogy ilyesmit kellene.

De én nem is vagyok nő -De tudom, hogy elsőre nem vinnék.

Állítom, hogy akkor kicsit olyan pulikutyásan jön le.

Nah, ezt úgy értem, hogy lihegsz meg ilyenek utána.

Sajnos ennek nem jó a hatása.

Kicsit rossz lenne ez, inkább a másodikra vid...

Olyan szöveggel, hogy "az első randi nagy hatással volt...

Drágám, úgy érzetem meg szeretnélek lepni.

Szeretnék veld többször is találkozni.

Zárom szavaim azzal: Sok sikert az első randihoz!

2015. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Múltkor már volt téma, és akkor a következő indokok gyűltek össze:

-Nem tudhatod, hogy hogyan viszonyul a vágott virághoz. Sok nő pazarlásnak, környezetrombolásnak tekinti, és inkább ellenérzéseket kelt benne. Vágott virágot akkor érdemes vinni, ha már tudod, hogy hogyan viszonyul hozzá az adott nő!

-A virágot a randi ideje alatt hordozni kell, ide-oda rakosgatni. Amilyen idő most van, a keze is lefagyhat a virág szorongatásától.

-A virágot haza kell vinni... tömegközlekedéssel igen kényelmetlen, hiszen gátolja a kapaszkodást, stb.


Szóval a fenti két okból akkor célszerű virágot vinni, ha már a lakására mész és ott rögtön el tudja helyezni, vagy te viszed haza kocsival, vagy tudod, hogy ő jön kocsival. Akkor kényelmesen le tudja tenni, haza tudja vinni. De az első pont még akkor is érvényben van!

Szóval összességében: én nem örülnék első randin virágnak, nem érezném, hogy ez NEKEM szól és rengeteg kényelmetlenséget okozna.

2015. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Másodikhoz csatlakozva: visszagondolva én is örültem, amikor a második randira kaptam virágot, mert akkor már azt éreztem, hogy nekem szól! (Plusz mert hazavitt kocsival a randipartnerem és még cipelnem sem kellett.)
2015. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves gesztus, de lehet, hogy én is jobban örülnék ha a 2. randira hozná a srác a virágot.

Hogy miért? Mert ha az első randira hozod, akkor kicsit olyan érzés, hogy lehet, hogy anúgy is figyelmes vagy, és nem akartál "üres kézzel" érkezni, és talán minden egyes első randidat így kezdted előtte.(Oké, nekünk leírtad, hogy nem tettél még ilyet, de ezt a lány nem tudhatja.) A második randinál pedig tudni fogja, hogy tényleg neki szól a virág, és nem pedig illemből vitted.

2015. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne kapkodd el! Még várj a rózsával. Az ismerkedési szakaszt nem szabad átlépni. A rózsa majd később jöjjön.
2015. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó,hogy nem gyűrűt veszel :D
2015. nov. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is hozott a mostani barátom első randira rózsát és nagyon örültem neki :)
2015. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, lehet jobb lesz ha nem pont ezzel kezdem :P
2015. nov. 25. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
elsőre vinni balfékség. Kb. mintha egy csatában az előőrsre küldenéd ki a nehéztűzérséget.
2015. nov. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!