Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin mit, hogy? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin mit, hogy? Nem ciki ha utána mégis nemet mondok?

Figyelt kérdés

Első randin ki fizet? Illetve.. tudom hogy a fiúnak illik, de hogyan hozzam fel, hogy felesbe fizessünk?

Vagy ha nem megy bele és ő akar fizetni nem fogja azt hinni, hogy kihasználtam ha utána mégis offolom a fiút? Amúgy csak fagyizni megyünk.. de akkoris :)

Előre is köszi! (Még soha nem randiztam.)


2014. aug. 25. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd neki, hogy kifizeted a sajátodat, ne fáradjon, de azért köszönöd szépen. Persze, csak ha felajánlja, hogy meghív! Ha fel sem ajánlja, akkor simán fizesd ki a részed szó nélkül.
2014. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Rendben :) Remélem fizethetem a sajátomat.


Az üzenet küldője: pendrive555

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: ma 19:30

Az üzenet oka: A kérdés: Első randin mit, hogy? Nem ciki ha utána mégis nemet mondok?

Az üzenet szövege: Mocskos r*banc! Fizessed csak a részedet!


Köszönöm! :D

2014. aug. 25. 19:31
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak simán mondd, hogy majd te fizeted a sajátod, de ha nem szeretné, egy fagyi miatt - ami mondjuk 400 forint két gombóc - azért még nem fogja szerintem azt gondolni, hogy csak kihasználtad...
2014. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem hinné azt , hogy kihasználod. Én mondjuk szeretem meghívni a lányt legyen szó fagyiról, sütiről vagy más egyéb apróságról akár a legelső randin is, persze csak ha emiatt a lány nem érezné magát kellemetlenül.


A pendrive555 ös ön pedig besírtam XD

Megkockáztatom nincsenek szép emlékei a fagyiról :D

2014. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Első randinál annak illik fizetnie, aki meghívta a másikat.


Ha a fiú a lányt, akkor a fiúnak.

Ha a lány a fiút, akkor a lánynak.


Szép, hogy a sajátodat fizetni akarod, de ebbe a fiúk nagy része nem szokott belemenni.

Én sem mennék, ha már megtiszteltél azzal, hogy eljöttél :D

Fizetem, mint a tiédet, mint a sajátomat. Nem lenne nagy tétel, hogy belehaljak. (Pár gombóc fagyi, meg esetleg valami üdítő. Nagyon max 1500)

2014. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Pendrive555-nek szerintem az agyával vannak gondjai, nem a fagyival :D

2014. aug. 25. 19:41
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Remélem nem lesz kínos :)

2014. aug. 25. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is egyetértek pendrive555-el, csak nem ilyen nyersen megfogalmazva:D
2014. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdésem #8-ashoz.

Mi miatt értesz vele egyet ? Olyan nagy dolog pár száz forintot ráfordítani egy randira, ami ha jól sikerül sokkal többet nyerhetsz vele mint egy jelen esetben fagyi vagy akármi ?

Komolyan én kellemetlenül érezném magam ha meghívnék egy lányt és azt mondaná szeretné fizetni a sajátját, mert akkor rögtön lehetne arra gondolni, hogy nem vagyok neki szimpatikus. Legalábbis én így értelmezném.

2014. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8-as: Én sem értem miért értesz vele egyet :) Mert ha én fiú lennék, és elhívnék egy lányt, biztos nem úgy indulnék el hogy akkor ő majd fizeti a saját részét... Sőt, ha fiam lesz, tuti arra nevelem majd hogy igenis neki kell fizetnie.

Más kérdés hogy mi van akkor ha a lány ragaszkodik ahhoz hogy ő fizessen..

2014. aug. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!