Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnő/barát szülőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő/barát szülőknek való bemutatásnál cikis, vicces, kellemetlen történt?

Figyelt kérdés

Amikor hazavittétek a bárotokat bemutatni, vagy ő vitt el a szüleihez. Történt valami vicces, kellemetlen, vagy érdekes dolog. Esetleg ha ismerősöktől hallottátok, azt is szívesen elolvasnám.

Minden válaszolónak megy a zöld kéz! :)



2015. nov. 26. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Fura volt, egy zseni( jelenleg mensa skála 210+ IQs) lánynak agyhalott szülei vannak és fiu testvére is agyatlan( éppen hogy átlag felett vannak).
2015. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukámnak van egy pszichés betegsége, ez sok kellemetlenséggel jár, nem mindig tudja kontrollálni a viselkedését. Öcsém pár pofaviziten kívül egyáltalán nem hívja a barátnőjét a szüleinkhez.
2015. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi neten ismerkedtünk meg. Az én szüleim csak simán beugrottak a képbe, hogy én vagyok az anyuka én még az apuka :D Kínos volt De vicces. Mikor én mutatkoztam be az õ szüleinek igyekeztem szép Lenni meg elragadó, De elég hülye személyiségem vab és a beszélgetés elött minimum 15 percig arra koncentráltam, hogy ne mondjam nekik: Kezet fognék de attól tartok ez nem kivitelezhetõ.

Nagy nehezen sikerült uralkodni magamon mire a párom apja megszólalt " Azt hiszem a kézfogásra nincs lehetõség"

Na Ott voltam készen :D :D A személyes találkozás már egy másik történet.

2015. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim elkezdtek olyan nyelven beszélni a páromhoz,amit éppen akkor tanult.Nagy nevetés volt a vége, szegénynek megmutatták, hogy ők sajnos viccből is nagy elvárásokkal vannak mások iránt :D 2 perc alatt a politikai,gazdasági hovatartozás is le lett tudva :D Mivel kiderült, ugyanaz a nézetük,így jól sült a bemutatkozás.
2015. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Bemutattak és én voltam grál lovag,hogy pont a kedvenc csokiját vittem anyós pajtásnak.

Elment befizetni a számlákat,de mégse,hanem csak a boltba ugrott ki. Visszajött,beköszön és jön a fürdőből az exem válasza:

"

Anyós:Sziasztok.

Ex:Szia,zuhanyzom...

Anyós:Jó,hoztam...

Ex:...unk...

Anyós:...kaját. HOGY MICSODA?!

"

Na utána én akkor ott nem ettem :D

Negyedórát maradtam,de amint tudtam leléptem.

2015. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

# 1: Kizártnak tartom, hogy 210 lenne az IQ-ja. A guiness-rekord 228, azt nagyon-nagyon kevesen közelítették meg valaha a világon! A Mensa tagok között is 170-180 körül vannak a legmagasabb (!) intelligenciájú tagok.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: egyszer volt egy pasim, úgy 19 évesek lehettünk. Amikor elvitt a szüleihez, kb. két hetes együtt járás után, akkor az anyja elkezdte tervezgetni az esküvőnket. Na ez nagyon ciki volt.

2015. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 opened paradise ***** válasza:

#6

Netes teszteken 300 is lehet :D

Vagy ha saját bevallás alapján van.

2015. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
# 7: sokféle teszt létezik, de a válaszadó kifejezetten írta, hogy mensa-skála. Én pedig nem tudok Magyarországon 200 feletti IQ-jú emberről. Nem kizárt, hogy van (mondjuk 1-2 max.), de 210 már mensa-szinten is nagyon extrém magasnak számítana.
2015. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!