Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mi van? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van? Akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lányt randira magyarul belezúgtam első látásra.Egy ideje beszélgettünk is fb-n tali picit nehézkesen jött össze vagy nekem vagy neki jött össze valami ... na de összejött a tali nagyon jót beszélgettünk viccelődtem persze a jómódor hatarain belül látszott rajta hogy hogy nem unja a beszélgetést kivancsi volt a csaladomra igy képeket mutattam neki s szoba került a suli hogy milyen volt anno... Probáltam közeledni hozza de latozott nem zavarja viszont mikor puszit akartam adni a végén azt mondta következőkor mosolyogva :P s szobahoztam hogy volna e kedve még talizni valamikor s azt mondta megbeszéljuk ... kicsit olyan érzésem volt h bejovok neki de nem akar egyből belevagni(nem adja könnyen magát). Nála cukibb aranyosabb lánnyal még nem találkoztam. Mi a véleményetek van esélyem?
2015. nov. 26. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van,csak picit húzza-vonja,nem akar rögtön beleugrani semmibe.És jól is csinálja a játékot,hiszen totál oda vagy :)
2015. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoval azt mondod hogy folytassam tovább hát biztos észrevette hogy tetszem neki én kezdeményeztem eleitől fogva..... érzem h ő kell jajj....mi a fenét csináljak :P remélem nem szúrtam el semmit :P mindegy ma volt ez a randi...ma nem keresem nem illene :P holnap ráirok :P
2015. nov. 26. 17:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Még egy puszit se hagyott huncut mosollyal azt mondta következőkor :P
2015. nov. 26. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ne játszd meg magad,az a legtisztább.szerintem tetszel neki.
2015. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
folytasd amit eddig csináltál :)
2015. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
abszolút talán ez az első lány akinél a legtermészetesebben viselkedtem éreztem mellete önmagam vagyok.... s tudja jól h nagy szüveges vagyok s amint észrevettem nem zavarja hát remélem a legjobbakat:P
2015. nov. 26. 18:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit pörgök azon hogy nehogy elszúrjam... s hogy tényleg tetszem e....:P
2015. nov. 26. 18:22
 8/9 anonim ***** válasza:
ne pörögja rajta. nyugi van tess :D
2015. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt már komoly kapcsolatom de annak kb 5 hónapja vége ... de még senki se kellet igy ha ránázek érzem minden ok s nyugi happy ....:P ejj ha nem jön össze belesenyvedek:P
2015. nov. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!