Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a második randin nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a második randin nincs csók, akkor "lőttek" a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,h a lányoknál állítólag vannak ilyen szabályok:)ha a 2. randin nem történik semmi testiség,akkor a lány barátként kezel.ez igaz vagy csak halandzsabandzsa?

Őszintén szólva nekem idő kell,h azt érezzem,h meg akarom csókolni,és nem csak azért,....mert a 2. randin csókolózni kell.

van valami módja annak,h a Lány egy kicsit tovább várjon,h jobban megismerjük egymást?

meg lehet hülye vagyok,de...szeretem ha vmihez kötődik az első....viszek neki vmi ajándékot,vagy sötétbe sétálunk...az olyan romantikus,mintha csak a 2.randin lekapom:(

várom a válaszokat,minél többen légyszi!köszönöm

22F


2010. márc. 21. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
ilyen hülye kérdés. Ugye ezt te sem gondolod komolyan?
2010. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülye vagy! XD


Szerintem ne törődj ilyen törvénylegendákkal, csak lazán!


22/F

2010. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is hülyeség. Én még nem hallottam ilyen szabályról pedig lány vagyok.:D

És sztem igazad van..mármint h vmihez kötődjön...:D

Nem kell rögtön lekapni senkit. Lehet hogy neki a gyors csókból az jönne le hogy minnél többre vágysz már...

16/L

2010. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 4.randin volt csók.Azóta is együtt vagyunk.Szerintem sem hajt a tatár.Érezni fogod,amikor eljött a pillanat.Amelyik lány azért dob,mert nem mászol rá a 2.randin,azt inkább nem is minősítem.Keress egy normálisat és ne foglalkozz szabályokkal,ti vagytok a lényeg,ahogy nektek jó.
2010. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen ilyen szabály. És akkor csókold meg, amikor úgy érzed, hogy ő is akarja.27L
2010. márc. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget meg honnan szedted?


Nem fog történni semmi baj, nekem az 5. úgymond "találkozás" után történt a csók. De ha sokáig húzod, de eközben a csaj mondjuk azt hogy odáig van érted és már kívánja, hogy megcsókold akkor a találkozásoknál meg főleg az elköszönésekkor sokat fog babrálni , aha jólvan ok ,és, talitunk még, mikor jösz aha ok jólvan akkor most gondolom már mész is,... stb stb észre lehet venni ha a lány már vágyik rá ezzel csak azt akartam mondani.

2010. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14:23 -as vk.: Még azért annyit, hozzátennék , ha már tudod, hogy itt lenne az ideje de nem mered , akkor abbol lehet később gond, szóval ha elsőre nem mered az még ok elfogadható, de ha már 2.x-ra sem mered akkor nyuszinak és kissé férfiatlannak fog titulálni téged, szóval ha már érzed, hogy itt az ideje akkor ne halogasd.
2010. márc. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az elsőn nincs orál, akkor eleve fölösleges a második.
2010. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!