Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szabadna hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szabadna hamar elmondani egy lánynak azt, hogy nagyon megtetszett és többet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés

Miért gond az, ha túl könnyen kaphatók vagyok, hisz nekem kell kezdeményezni, udvarolni és ha nem mutatom ki akkor lehet azt hiszi, hogy nem gondolom komolyan vele.

Van egy lány aki nagyon szimpatikus nekem igaz, még nem ismerjük annyira egymást, de nem akarom húzni halasztani elmondanám, hogy nagyon szimpatikusnak tartom, kevés lány tetszik nekem ennyire, ami nem is hazugság, mert igaz.

Tehát nem értem miért jó ezt halasztgatni, meg miért vagyok túl könnyen kapható hisz szeretik, ha bátor vagyok és merek lépni.


2015. nov. 27. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy lánnyal közölni szeretnéd, hogy akarsz tőle valamit, akkor elsősorban nem a "mikor" a lényeg, hanem a "hogyan". Az nem baj, ha túl hamar adod a tudtára, h tetszik, csak ne legyen ilyen izzadságszagú a dolog, ne az jöjjön le, h te azonnal komoly kapcsolatot akarsz tőle, és már akár feleségül is vennéd, mert azzal elijesztheted. Nem kell ilyen szájbarágósan megmondani neki, h te meg akarod őt ismerni. Inkább csak lazán mond meg neki, h bejön neked, aztán ha ő is vevő rád, akkor úgyis megismeritek jobban egymást.
2015. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a direkt nyitást írtad körül,amikor is egyenesen szemtől szemben megmondod a mondandód.

ez határozott és vagány lépés ha ez egy randira hívás vagy felcsípés.

de ha te elkezdesz érzelmekről beszélni egy nőnek akinek még nincsen kialakult és felépített érzelmi kötődése feléd,akkor 99.9% hogy menekülni fog és dilisnek tartani.

a jó sorrend a határozott nyitás,aztán a flört,irányítás megtartása vonzalomkeltés,kúrás vagyis férfiúi bizonyságtétel,hogy nem fatökű és ezek után jöhetsz elő nyálas dumákkal,mert itt már figyelni fog rád és el is hiszi a mondandód ha rendesen megdugtad úgy hogy elélvezett veled.

2015. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kockázatos,mert ha részéről nem alakult ki még, zárkózottabb lesz,de ez nem jelenti azt,h nincs esély.
2015. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!