Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megtetszett egy lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, akit alig ismerek. Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval egyetemista vagyok, akinek elég nehéz időszaka volt, az elmúlt pár évben, talán most kezdek kijönni az egészből, mellette egy lány pedig porig rombolta az önbizalmamat.

Járok egy külön foglalkozásra, ott megláttam ezt a lányt, aki néha felém pillantott, de gondoltam nála úgy sincs esélyem, mert túl szép, a barátnőjénél talán több lett volna. Egy-két anyagrészben kértem tőle segítséget, és mivel egy ZH-t ő előbb írt meg kértem majd ha megírta szóljon mennyire nehéz satöbbi, azonnal írt, hogy hogyan sikerült, mikre lehet számítani, anyagokat küldött, pedig itt az egyetem aztán mindenkinek könyörögni kell mindenért. Semennyire sem ismerem, és mivel éppen most kezdek kijönni a szar időszakomból, és évek óta nem randiztam fogalmam sincs már mit csináljak, és, hogy van-e esélyem nála, és az önbizalmam sincs még a helyén.



2015. nov. 10. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs pasija, akkor hívd el valahova.
2015. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"...Szóval egyetemista vagyok, akinek elég nehéz időszaka volt,..." Tévedsz! Csak nevetséges vagy!!!!
2015. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!