Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyedül elmenni bulizni discoba?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim. Magányos vagyok. Jó lenne ismerkedni. Neten próbáltam, de megtanultam, hogy a net mindenre jó, kivéve ismerkedésre. Nagyon sokat gondolkoztam, de egyetlen egy értelmes hely sem jut az eszembe. Arra gondoltam esetleg discoban kellene próbálkoznom.


18/F



2013. márc. 30. 01:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Kicsit inni kell, csak éppen spiccesre és lehet menni...


Diszkóban a haverok is szétszélednek, csak a buz1k táncolnak egy kupacban.

2013. márc. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerezzél barátokat interneten ha már a valós életben nem alakult ki semmilyen baráti kapcsolatod és velük menjél bulizni.Egyedül elmenni értelmetlen és veszélyes is
2013. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kés válasza:
nem hiszem hogy menni fog, de végülis egy próbát megérhet. iskolába mér nem haverkodtál?
2013. márc. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert bunkó f*szfejek. Állandóan elferdített sztorikat mesélnek rólam. Pokollá tették a 4 évem :(
2013. márc. 30. 01:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja hogy te nem nővel akarsz megismerkedni hanem barátokat akarsz szerezni?


Akkor keress egy társaságot, íjászok, terepfutók, cserkészek, autóklub stb. stb., akár párt ifi tagozat

2013. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2.:


Könnyű mondani. Ma is egy lánnyal megbeszélt találkozónk volt és ,,elfelejtett" eljönni...

2013. márc. 30. 01:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy véletlenek nincsenek?
2013. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem, nem Axel Foley vagyok.


Ne próbáljátok kitalálni a nevem!

2013. márc. 30. 01:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem is House M.D. vagyok!
2013. márc. 30. 01:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt tervezem holnapra, csak lányban. Bár én koncertre megyek, diszkót nem bírom.
2013. márc. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!