Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtünk az első randin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk az első randin, megbeszéltük hogy másnap is találkozunk, de lerázott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másnap egész nap készültem az esti randira, de nem írt, csak este 10 körül, olyan szöveget hogy elaludt délután. Kérdeztem hogy akkor ne is menjek? Azt mondta mehetek, de ő alvást tervezett ma estére. Mondtam neki hogy akkor mindegy nem akarom zavarni. Aztán vissza sem írt, én meg elmentem iszogatni bánatomban. Éjjel 1 körül még mindig nem aludt, néha rámírt hogy jó e a buli.. Beszélgettünk, próbáltam kipuhatolni hogy most mivan, és azt mondta csinos lennék, de fura voltam tegnap (az első randinkon)... Én ezt teljes visszautasításnak vettem innentől, és mondtam neki hogyha igy gondolja ne is beszéljünk többet, erre azt írta hogy oké ő nem fog erőszakoskodni ha így akarom, és azóta nem beszéltünk. Tudom milyen szánalmasan hangzik ez az egész, meg majd jönnek az elítélő kommentek hogy miért feküdtem le vele egyből... De életemben nem éreztem még ilyet senki iránt, első pillantásra szerelem volt a részemről, számomra ő mindenben olyan akit kerestem, nem hittem már hogy létezik ilyen férfi, de tegnap megtaláltam. Egy éjszaka volt csak, de mégsem tudom ezt ilyen könnyen lezárni és kiverni őt a fejemből, reggel óta csak sírok.
2015. nov. 29. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
sajnos a fiúk ilyenek ez van
2015. nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező: Megérdemled! Majd máskor türtőzteted magad, míg ki nem ismered az illetőt.


#1 ne általánosíts

2015. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hàny évesek vagytok?
2015. nov. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
2-es te nekem ne dumálj,miért lány a hibás? talán nem kéne hazudoznotok
2015. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%

Ajj szegényem :c hát őszintén írj rá aztán kérdezd meg, ez lenne a legjobb.

Mi van ha tényleg pihizett, mégegy tali? Én rákérdeznék

2015. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Vagy talán nem kéne szétdobnotok a lábatokat az első szóra és komolyabban tudnánk venni titeket, kedves #4. Na, óccsá' be, hogy mekkora szemét disznóállat vagyok.
2015. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

"Azt mondta mehetek"

"néha rámírt hogy jó e a buli."

Miért érezted ezeket visszautasításnak?Miért írtad nek,hogy ne beszéljetek többet?

Most szépen puncsolhatsz neki. :) Írj rá valami átlag kérdést!Hátha válaszol.

2015. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom, ezért nem lett volna szabad rögtön az ágyába ugrani, ha oda vagy érte, akkor meg főleg, ezzel jelentősen rontottad az esélyeidet :(

A másik meg az,hogy sajnos ő nem volt úgy oda érted. Nem tettél rá mély benyomást, aztán meg is kapott, max. 20% -osan ha érdekled már. Innentől rajtad áll, hogy tovább futsz utána, vagy büszke leszel és inkább elkönyveled tanulópénznek.

2015. nov. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
"első pillantásra szerelem volt" - most meg itt a keserű valóság. Legalább jó volt vele? Ha igen, akkor könyveld el, hogy volt egy jó szex álmaid pasijával, és ne siránkozz, hanem örülj, hogy ennyivel megúsztad. Ha használ még úgy két hónapig, és utána dob, mennyire törnél össze?
2015. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
4%
Gratulálok kellett szétnyitni egyből a lábad... 1# a nők már csak ilyenek...
2015. nov. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!