Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a párom? Hiányzik, szeretem! Segítség? 17/L. Szentes

Figyelt kérdés

1hónapja szakítottunk a pasimmal, most újra elkezdtünk beszélni. Barátnőm mondott egy-két ütős

szöveget, amitől egész este írt nekem. Ma is beszéltünk, de nem olyan sokat. És én írtam rá

mindkétszer. Mit tegyek? Nem tudtam egy hónap alatt elfelejteni, most meg főleg, hogy

beszéltünk... Tippek ? Nem akarom, hogy úgy lássa, futok utána, mert kihasználna úgyis.

Nehezen állom meg, hogy ne írjak rá. Partykon, utcán néz... meg én is de ennyi, semmi több

.Tegnap este azt mondta, hogy

én cselekedjek. Volt pasim + barátnőim azt mondták, hogy hülye lennék, ha én mennék oda hozzá,

mert ha tényleg akar valamit, akkor odajön. Mit tegyek, hogy tényleg akarjon?

Ha már egyszer jártunk, és pletykák miatt szakított velem, talán még tetszem neki.

A szakítás oka az volt, hogy nem találkoztam vele párszor és pont akkor találták ki más csajok, hogy

én más pasikkal is találkozok. Érdekesen jött ki a helyzet. Pedig nekem csak Ő létezik !!!

Most talán újra elkezdtünk beszélgetni, de nem tetszik ez nekem, hogy eddig én írtam csak.

Hogyan tovább?


2010. márc. 21. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2010. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szakítottatok istenem, mindig ez van, elküldik a fenébe aztán visszasírják magukat
2010. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy most akkor mi a helyzet veletek...

Am. te is szentesi vagy? melyik suliba jársz?

2010. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még mindíg nincs senkid?:) Ismerkedünk?:D
2011. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!