Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm két és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm két és fél év után szakított velem, még mindig szeretem. Mit tegyek? Hogyan "szerezhetném" vissza?

Figyelt kérdés

Ő 16, én 18 voltam mikor összejöttünk.Elsők voltunk minden téren egymásnak. Boldogok voltunk mindketten, szerettük egymást,de sajnos az utóbbi időben kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, keveset mozdultunk ki, nem jártunk társaságba, csak kettesben voltunk. Két hete volt gólyatáborba, ahonnan mikor hazajött szakított velem, azt mondta már nem szerelmes belém(csak szeret mint egy barátot,családtagot) és nem akar kihasználni. (nem úgy hiányoztam számára mint kellett volna szerinte)Bízom benne, biztos nem került más fiú a képbe. Ezóta már 2 hét eltelt, azóta is napi szinten találkozunk. Eleinte összebújtunk, néha forrón csókolóztunk(akárcsak a kapcsolatunk elején). Az utóbbi pár napban inkább veszekszünk, akármit csinálok,mondok az agyára megyek, pedig úgy érzem nem tehetek róla. Még most is vannak jó pillanataink( hosszú ölelkezések), úgy érzem még mindig szeret- vagy csak szeretném azt hinni? Mikor felhozom neki, hogy újra jöjjünk össze akkor visszautasít: azt mondja magányra, nyugalomra vágyik. Elég nehéz féléven van túl( családi tragédia, egyetem kezdés,szellemi kimerültség-türelmetlen). Még mindig szeretem, bár mikor veszekszik velem mindenen akkor elmegy az élettől is a kedvem. Mit tehetnék? Hogyan hódíthatnám vissza?


F/20


2009. szept. 17. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd néhány hétig "lélegezni". Ne fojtsd meg a jelenléteddel, a szerelmeddel, mert ezt unta meg. A gólyatáborban valószínűleg volt egy apró flört egy sráccal és megérezte a szabadság ízét. Sajnálom, de ebben egészen biztos vagyok! A kulcsa a visszahódításnak, hogy kicsit ne törődj vele. Majd ő fog könyörögni, hogy visszamehessen hozzád. Így működünk mi nők! Aki biztos, az nem kell már annyira - főleg ennyi év után!
2009. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szia! háát tom ez elég fájdalmas dolog..... én a barátommal 1.5 évig voltam együtt és egyszer msn en írt nekem... elkezdte provokálni azt hogy veszekedjünk de én kis naiv nem láttam át a szitán... könyörögtem, hogy ne legyen vége én így meg úgy szeretem meg h én mindig őt fogom szeretni stb. aztán ez ment 3 hónapig.. a végén kaptam tőle egy sms t h bocs nem szeretlek legyen vége... gondolhatod mien szarul eset... azt hittem összedől a világ.. szakításunk után még kb 3 hónapig visszaakartam kapni őt.. de hál'istennek rájöttem hogy nekem csak a régi idők hiányoznak.. az együtt töltött napok, órák, percek... és nekem nem ő kell hanem az a srác akibe az elején beleszerettem.. és így utólag azt is megbántam, h megismertem.. pedig nagyon jó haverok voltunk (amig nem jártunk).. neked meg én is csak azt tom mondani amit az előző válaszoló várj még egy kicsit és engedd had élje addig a kis életét, ne fojtsd meg.. lehet a végén ő fog visszamenni hozzád..

18/l

2009. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az az egyik legbosszantóbb benne, hogy 2 szemesztert vészeltünk át viszonylag erősen, úgy, hogy csak hétvégenként találkoztunk. Nagyon féltünk pedig tőle előre. Most nyáron fellélegeztem: most már megint minden rendben lesz.


18/I : ez elég aljas húzás volt tőle, főleg msn-en.

2009. szept. 17. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!