Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok hogy alltok hozza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok hogy alltok hozza az olyan ferfihoz aki nappal odemegy hozzatok beezelgetni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A helyzetnek megfelelően reagálok. Most reggel is a buszmegállóban odajött egy férfi hozzám beszélgetni. Nem hajtottam el, nem ordítottam le a fejét, nem flegmáztam, nem bunkóztam, beszélgettem vele. Aztán jött a buszom, köszöntünk és eljöttem.


De a lépcsőházban is találkoztam már férfival, és beszélgettem vele. Sőt, jól emlékszem, a boltba is volt egy férfi, aki odajött hozzám, és beszélgettem vele.


Sőt, tegnap este kutyasétáltatás közben is odajött egy férfi, és vele is beszélgettem. Igaz, ez már nem nappal volt, hanem este.


Történnek ilyen csodák mással is.

2015. dec. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1-es ne már! Képzeld el, velem is történt már ilyen. Azt hittem, ez csak a mesében fordul elő :)


Nappal volt, és odajött hozzám egy férfi, és beszélgettünk!

2015. dec. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom az lenne a kérdés, hogy tolakodásnak, zaklatásnak veszik-e a nők, ha utcán valaki beszélgetést kezdeményez, esetleg emiatt odamegy hozzá.
2015. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!