Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtt majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtt majdnem szexchat? Ettől a lány már nem barátnő jelölt?

Figyelt kérdés
25 vagyok, egy fiúval már egy éve hébe-hóba beszélgetünk neten, de akkor órákig, tetszünk egymásnak, de viszont messzébb lakik tőlem, élőben még nem találkoztunk. Sokszor flörtöltünk, és újabban már a randit tárgyaljuk, de egyik este teljes szexchattet folytattunk. Vonzó, nagyon, de akkor most az első randi az ágyról fog szólni és már el is vagyok könyvelve könnyelmű nőnek? megjegyzés, én kezdeményeztem a beszélgetést
2015. dec. 2. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez az új módi sajnos...a sexchat...

Én speciel mindig elzárkóztam előle , ha vágyom egy nőre akkor azt nem virtuálisan akarom megélni...


Egyébként attól még lehetsz barátnő jelölt szerintem.

2015. dec. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!