Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Mit csináljak, hogy végre leszálljon rólam?

Figyelt kérdés
Előre is bocs, ha hosszú lesz. Van egy csajszi, akivel párszor együtt voltunk, de én még az elején megmondtam neki, hogy én nem akarok most semmilyen komoly kapcsolatot, erre azt mondta oké, neki jó így is, ő se akar semmi komolyat. De ha más lányokkal beszélgetek, flörtölök, akkor állandóan a sarkamban van (kollégium) és állandóan elkerget tőlem mindenkit, flegmázik, veszekszik másokkal, kavarja a sz_rt, rám meg mászik... Beszéltem vele, hogy ez most mi, erre még ő volt meglepődve, hogy ő nem akar semmi komolyat tőlem, túlreagálom ezt az egészet, az meg csak véletlen, hogy mindig ott jelenik meg, ahol én vagyok... Most talált magának egy srácot, kezdtem örülni, hogy végre leszáll rólam, de folytatja, azzal a különbséggel, hogy feltűnően nyalja-falva a srácot amikor én ott vagyok, amikor meg én csajoznék, akkor még odajön, hogy jaj ismerkedjek már össze a sráccal, bulizzunk hármasban... Megpróbáltam vele újra beszélni, négyszemközt, mire rámmászott, hogy csináljuk, mert ő úgy kíván... Szerintem nem százas a csaj... Mit csináljak, hogy leszálljon végre rólam?
2015. dec. 5. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csajozz be a csajt avasd be h van egy ilyen barom "hódolód" Ha a csaj fain benne lesz hogy direkt szívatjátok a barmot azzal hogy feltűnően csókolóztok egyértelműen,láthatóan szeretitek egymást, még ha színészkedtek is csak a poén kedvéért akkor is fel fog robbanni és le fog állni a hódolód.Ha mászik ne finomkodj alázóan emelt hangon beszélj,viselkedj és lökd el magadtól. Azt gondolom h azt érzi h még mindig van sansza nálad tehát nem vagy elég határozott, nem vágja hogy nálad nincs esélye.
2015. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, a csaj hiába tagadja... szerelmes beléd.. és valószínüleg csak azért nem vallja be mert tudja jól, hogy te csak kihasználtad es ugysem lesz komoly és tartja magát.. nem akar beégni nálad .. ezért mondja azt hogy neki sem jelentett többet.

Lakoptatni haaat... nehéz lesz, sok szerencsét ;)

2015. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!