Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit művelnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit művelnétek, ha egy lány az első randitokon a nadrágotokon át gátlástalanul megmarkolná a farkatokat, mert kíváncsi rá, hogy mekkora?

Figyelt kérdés
Mivel már belefáradt abba, hogy mindig csak átlagos és kis farokmérettel rendelkező fiúkat fogott ki magának. Egy igazán nagy farokméretű fiúval szeretne dugni. Ezzel a módszerrel akarná megspórolni magának a felesleges köröket, hogy ne pazarolja az idejét kis farkú fiúkra.
2015. dec. 6. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a puncijára markolnák rá, csak én bugyin belül. ^^
2015. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*nék
2015. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Melléfogna vele, mert 2 féle pénisz van. Az enyém vérpénisz, így nagyon apró lankadtan, viszont mereven 20cm hosszú. Ergo leírna mint kis farkút és még fel is dühítene, amiért csak ez fontos neki és faképnél hagynám. Akinek csak a farkam számít, az nem több egy ostoba kis r!bancnál és semmi dolgom vele.


24/F

2015. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Én simán megcsináltam most az új pasinál,így legalább tisztában vagyok a mérettel,nem lesz gond :)
2015. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon butának- (ld. vérpénisz) és közönségesnek tartanám.
2015. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lankdt állapotban nem lehet következtetni arra, hogy mekkora lesz mereven. Én a pasi helyében azt szürném le, hogy a csaj síkhülye.
2015. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Randizzunk
2015. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért lehet ezt kevésbé közönségesen is csinálni...
2015. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!