Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasított, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasított, viszont érdekes volt a testbeszéde, ez mit árulhat el?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam megcsókolni, először nem értette, majd levette a kezemet. Azt mondta, tudta hogy ez fog jönni, de csak barátként tud kezelni. Én persze mondtam, hogy sajnálom hogy félreértettem, de ezt és ezt csinálta, és... - közben elkomolyodottnak látszott, kezével a haját simogatta (nem a fejtetőn, hanem ahogy lelógott, a végeit). A táskája cipzárjával is játszott, ilyen értelmetlen mozdulatok, cipzár kinyit, cipzár bezár.


Zavarban volt, de milyen zavarban? Pozitiv, negativ? Nagyon negativ azért nem lehetett, mert nem akart azonnal szabadulni tőlem


2015. dec. 7. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta, hogy nem, akkor az egy nem.

Valószínűleg kellemetlen volt számára a helyzet és ezért babrált.

2015. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez egy bizonytalan nem volt,de akkor is nem,csak talán nem végleges nem.
2015. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ott nem, de lehet hogy őrlődik valamin. Nem biztos még valami miatt. Talán még kitartónak kellene maradnod.
2015. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen volt neki a helyzet, és nem akart bunkó lenni, csak nem tudta hogy kezelni. A nem az nem és kész.
2015. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kellemetlen volt neki a helyzet, ezért babrált. Nem akart megbántani és nem tudta igazán mit is tegyen/mondjon.

Ennyibe felesleges bármit is bele képzelni. Ha akar valamit nem utasít el.

2015. dec. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!