Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van egy átlagos lánynak esélye egy milliomos pasinál? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A lényeg hogy elkezdett utánam érdeklődni egy pasi.. akiről kiderült nagyon gazdag.. :S több országban is van háza... luxus kocsik és még sorolhatnám.. de én vele ellentétbe egy teljesen egyszerű lány vagyok.. érdeklődik irántam.. el is jött hozzám.. már ... azóta is keres. és szeretne velem találkozni de félek hogy csak ki akar használni mert annyi nőt megkaphat.. nehezen tudok bízni benne és azt sem tudom érdemes e találkozgatnom vele mert nem akarok beleszeretni valakibe aki utána pofára ejt... szerintetek mit kellene tennem ?
2011. dec. 19. 22:41
1 2
 1/15 Randy Orton ***** válasza:
56%
Ne kamuzz
2011. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szem jól érzed és kifog használni.Amúgy lefeküdetek?
2011. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kerüld el csak játszik veled
2011. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves első nem kamuzok... egyébként nem feküdtünk le...
2011. dec. 19. 22:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Használd ki te őt, semmit nem veszíthetsz. Lehet, hogy összejön egy könnyű élet egy

Amúgy nem értem a nőknél ezt a "kihasznál" szöveget.

Ha szexelni akarnak, akkor nem kellene kihasználásnak tekinteni, mert az mindkét félnek jó. Ha meg nem akarnak szexelni, akkor sem kell butaságokat beszélni, csak nem kell lefeküdni sem senkivel, ha nem élvezik. Csak egy párkapcsolatban, amire senki nem kényszeríti a nőt senki, nem kellene kihasználásról beszélni. Ez olyan frigid nők gáz szövege.

Úgysem tartanak örökké a kapcsolatok

2011. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

miért ne jöhetnél be neki?

én tavaly jártam egy hasolnó kaliberű pasival. jó volt, mikor Magyarországon volt és találkoztunk, jó volt vele a szex, minden témáról jól elbeszélgettünk.

csak aztán kiderültek számomra egyéb dolgai (nem megcsalásosak, hanem más természetűek)... meg nagyon forszírozta hogy majd legyen gyerek(40 felé közeledett és a volt feleségétől nem volt neki).

úg szép lassan én nem akartam az egészet. eleinte nem zavart hogy mindenre meghív, meg megajándékoz, csak egy ilyen esetben érezheti azt az ember, hogy igen, sokkal tartozom a másiknak. és ha nem akarsz valamit megcsinálni, amit ő szeretne máris ott van kimondatlanul is, hogy ő bezzeg mennyit áldoz rád. még ha nem is érezteti - nálam nem éreztette, engem mégis kezdett ez kicsit zavarni.

pár hónapja szakítottunk, de még keres, hogy folytassuk.

persze, az is bennem van hogy akár minden helyen lehet nője. de nem bántam meg hogy vele voltam, mert pénz nélkül is értékes ember.

szerintem adj esélyt a dolognak, találkozz vele...ehhez még nem kell beleszeretned, csak élvezd az egészet :) és maradj józan, állj úgy hozzá hogy jól érzed magad és kész. minden kapcsolatnál ott a lehetőség hogy pofára ejtenek, de nem félhet az ember minden újtól :) mert akkor semmibe nem kezdene soha bele...

2011. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az még h valaki gazdag nem jelenti azt h sz*r ember...igen jobbak a lehetőségei, és magabiztosabb, és ezek okot adhatnak neki h kihasználjon lányokat, de ne ítéld el elsőre. én erre azt szoktam mondani, ismerd meg és csak utána d*gj, akkor nincs megbánás.
2011. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha csak kicsit is életrevaló vagy, te használod ki őt. Ha még meg is szeretitek egymást, dupla siker, ha nem, akkor ő megkapta a szexet veled, te pedig mindent, amit a kapcsolat alatt neked ajándékozott, a nyaralásokat. Ésszel él az ember, szerintem egy próbát megér.
2011. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Napkiraly ***** válasza:
Szerintem meg a pasi kamuzik :) Láttad már valamelyik házát vagy kocsiját? Egy kocsi nem ér, bárki szerez kölcsönbe. Tipikus csajozóduma, tele vagyok lével, finoman csepegtetem, csaj zabálja, megfekszik, oszt olaj
2011. dec. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
persze, biztos nem csak megdugni akar, lányregényben élsz..
2011. dec. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!