Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a női kezdeményezésről? Tapasztalataitok? Ti, férfiak, hány nőnél kezdeményeztek? Értsd 10 lányból hány lánynál? L

Figyelt kérdés
Ne olyan lányra gondoljatok, akit 2x látatok életetekben és soha többet 1x sem, hanem akivel esetleg olykor-olykor összefuttok.
2015. dec. 10. 21:37
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
57%

Pártolom!

Aki akar valamit,az tegyen is érte.

Mindig örülök az ilyennek,még ha nem is lesz belőle semmi sem,mert nem az esetem,vagy nem illünk össze.


Én?

Ő...nagyjából egynél...se :D

Egyszer léptem,de ott már folyton megszólított,kérdezgetett,aranyosozott...így nem igazán könyvelhetem el annak :D

2015. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

10-böl 1 lánynál.

A többi vagy nem ad semmi egyértelmű jelet, vagy csak azt hiszi , hogy azt ad, vagy egyszerűen csak az a tapasztalat, hogy úgy is elutasítana mert már túl sokan elutasítottak.

Ezért 10 lányból max 1-nél.

Azt még lenyelem időnként ha azaz 1 nemet mond.

De már túl sokszor megszívtam.


Egyébként meg, a nő is nyugodtan kezdeményezhet, nyugodtan odamehet ő is, nem fog eljönni a világvége ha a nő is lép.

2015. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bárcsak megélném csak egyszer is. :)


Biztos pozitívan állnék hozzá.


10/0,5 kb ha ennél többet írnék akkor túl sokat mondanék.

Meg vannak igényeim, kb ilyen lehet az arány.


23/F

2015. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

A női kezdeményezést eléggé érdekgyanúsnak gondolom, egyszóval ha kezdeményez valaki nálam, azt valami célból teszi, és nem azért, mert bejövök neki.


Láss csodát, eddig mindig valami okból kifolyólag kezdeményezett nálam nő. Suliban azért, mert pancser módon mindig mindenkit kihúztam a szarból (rajz elkészítése, angol nyelv, magyar nyelvtan, fizika), és kellett egy balek, aki mindent megcsinál. A korábbi munkahelyeimen meg azért, mert néhány jó szóért cserébe mindig lerövidítettem egy-egy melós csaj műszakját 20-30 perccel.


Na látjátok, a nők csúnya fаszinál nem azért kezdeményeznek, mert akarnak tőle valamit... ;)

2015. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

10-ből 0 lánynál kezdeményezek.

26F

2015. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Hát én nem nagyon szoktam férfi létemre kezdeményezni. Úgyis mindig akad egy lány, aki megtalál. Ha meg nem az sem vág a földhöz.
2015. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Szóval itt már a férfiak várják el a nőktől, hogy kezdeményezzenek. Minden jel nélkül, persze.


*álmodj királylány c. dal felcsendül a háttérben*

2015. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
#7 Én nem mondtam, hogy elvárom. Megteszik maguktól, ha nem várom akkor is.
2015. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:

8.

Sőt,többnyire pont akkor teszik meg,nem? :D

Legalábbis eddig azt vettem észre.


És szerintem senki se írta,hogy elvárja.

2015. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 nem írta senki, de mégis elvárjátok, ha ti nem kezdeményeztek, nem? mert hát valakinek kell. :D
2015. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!