Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az ilyenfajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyenfajta Facebookos kezdeményezésről?

Figyelt kérdés
Nem tervezek Facen csajozni, de egy barátom úgy jött össze egy gyönyörű lánnyal, hogy az egyik képe alá odaböfögött egy kommentet pár szivecskével és a csaj teljesen rákattant. Addig le se tojták egymást. Ez működik? Ebből tényleg lehet komoly kapcsolat? Vélemények?
2015. júl. 16. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdekes csaj lehet, ha szimplán emiatt rákattant...:D:D
2015. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha volt "addig", akkor nyilván nem akkor ismerték meg egymást. Egy régi ismerőssel működhet, ha véletlenül pont arra írsz rá, akinek titokban egyébként is tetszel. Egyébként nem igazán.
2015. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 xyz6666 ***** válasza:
Én ráírtam egy ismerősom barátnőjére(barát). Előtte nem hallottunk egymásról soha. Csak elkezdtünk dumálni. 2 éves kapcsolat lett belőle.
2015. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

olyan 15 éves korog még igen, működik szerintem.... eléggé gyerekes dolog csak úgy, ismeretlenül ilyesmiket írni.


23/F

2015. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy olyan nagyon közelről ismerték volna egymást korábbról. A csaj kb. 250 km-re lakik tőle. De valahogy mégis megoldják a kapcsolattartást, mert már összejöttek. Amúgy mostanában fene tudja, ki honnan ismeri a másikat. Lehet, hogy csak random bejelölte egyszer. Ha minden igaz, a csaj 19 éves. A srác 21.
2015. júl. 16. 15:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy az ilyen jellegű próbálkozások gyakran vezetnének sikerhez. Én azt sem igazán preferálom, ha csak úgy simán rámírnak...
2015. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!