Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak. Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak. Ti milyen kezdeményezési szövegnek örülnétek? 23l

Figyelt kérdés

Pl.: Ír nektek egy lány. Hogyan kezdje az üzenetet? Nem vadidegen, de csak látásból ismeritek.


Milyen elképzelésetek van?


Én pl. tartok tőle, hogy bár látszólag nincs senkije, mi van, ha mégis? Igencsak kellemetlen lenne...


Sajna mostanában a szemezgetésen kívül nem sok minden jutott nekem. "Kinéztem" egy srácot, aki nagyon rendesnek tűnik. Szoktuk is egymás nézegetni, de ezen kívül semmi extra nem történik. Néha eszembe jut, mi van, ha becsajozik? Mi tagadás, rosszul esne... Persze semmi közöm hozzá, de kinek lenne jó érzés más oldalán látni a számára bejövős srácot/lányt? Senkinek...


Képtelen vagyok lépni valamit. Viszont idegesít ez az egész. Jó lenne vele beszélgetni, de nincs meg hozzá a megfelelő környezet, közeg. Illetve neki kielégítő a köszönés, nézés... Legalábbis nagyon úgy tűnik.


Rá is írnék, de nem tudom, hogy mit szólna hozzá... Nem biztos, hogy akar velem kapcsolatot kialakítani. Mármint alapszintű, ismerősi kapcsolatra gondolok itt.


Ti férfiak, milyen kezdeményező szöveget használtok? "Szia...." Folytatás?


2015. dec. 10. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rizsa! Elég annyi, hogy bejössz nekem, és szívesen megismernélek.
2015. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bármilyennek. Alig várjuk, hogy egy csaj kezdeményezzen nálunk... ;)
2015. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szia,


Szimpatikus vagy számomra, és ha van kedved akkor szívesen fogadnám ha beszélgetnénk. Írj ha te is így gondolod!"


Nem kell túlkomplikálni :) Én kb ennyi után vissza írnék ha szimpatikus vagy!


26F

2015. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Könyörgöm, csak ilyen formális szöveget ne írj, mint amit a 3. javasol, tuti azt hinné a srác, hogy szívatod...
2015. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

A 3masnak igaza van!

F/21

2015. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem írsz rá nem tudod me hogy reagálna. Légy természetes, mintha bárki másra írnál rá.
2015. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mindegy, csak ne legyenk helyesírási hibáid. Vagy legalább nagyon súlyosak ne. Ne tegyél szexuális célzásokat. Legyen humorod.
2015. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azért ennyire rágörcsölni, ha te is szimpi vagy neki akkor tulajdonképpen bármit írhatsz, ő örülni fog neki. Viszont ne halogasd, mert még a végén lemaradsz róla. Szóval csak bátran!
2015. dec. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hívd el meginni néhány sört/pálinkát, én nem nagyon tudnék ellenállni egy ilyen ajánlatnak :D


23f

2015. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. dec. 12. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!