Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam le a "fürdős"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam le a "fürdős" randit, hogy ne jöjjek ki hülyén ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Szóval van a srác, akivel ismerkedünk és felvetette, mivel kiderült, h mindketten vízmániások vagyunk, higy menjünk el vmi jó meleg vizes helyre. De az a gáz, hogy mivel szabálytalan a ciklusom, pont megjött és a hétvégén mennénk. Tetszik, ezért nem szeretném, hogy azt hinné lekoptatom. De azt meg mégse írhatom meg neki, h bocs de megjött, mert annyira még nem ismerem, elég gáz lenne :S

Bocs a hülye a kérdésért, de nem tudon mit tegyek.



2015. dec. 11. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A tampon nem játszik?

Ha nem, akkor mondhatod, hogy éppen kigyógyultál egy megfázásból, és még nem akarsz kockáztatni. Vagy csak hogy mégis máshoz lenne kedved. Akkor úgy fair, ha rögtön javasolsz valamit.

2015. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt a mensi dolgot elmagyarázod a pasinak meg fogja érteni ha nem akkor sötét. Csak biztosítsd arról h tényleg csak ez az oka.
2015. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondhatnád, hogy megjött? Valószínűleg tisztában van vele, hogy nőből vagy és szoktál menstruálni. Nincs ebben semmi extra.
2015. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Akár meg is mondhatnád az igazat. De, ha nem akarod akkor mondd meg, hogy menjetek máshova.
2015. dec. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az igazat: megmondod neki, hogy mi újság és - ahogy már más is írta - feldobod, hogy viszont elmenni sétálni a karácsonyi vásárba/inni egy forralt bort/beülni valahova enni valami fahéjas sütit vagy akármi hasonló programot szívesen szerveznél vele.
2015. dec. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt férfi ként írom!

x napig tart... adj hozzá párat és halaszd el... ha nem veszi a lapot h egészségügyi probléma akkor nem valami intelligens...

2015. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy nem alkalmas női gondok miatt.

Ezt minden további nélkül elmondom akár egy idegennek is, ha nem értené meg abból esetleg, hogy szimplán nem alkalmas.


Miután ez már egy lebeszélt időpont, ezért nyilván nem elég azt mondani, hogy bocs, mégse alkalmas, mert nem fogja érteni, esetleg azt hiszi csak lerázod. Szóval mondd meg neki, hogy női ügy.


Egy értelmes felnőtt férfi ezen nem problémázik, tudja, mi az a menstruáció..sőt, szerintem egy tizenéves srác is van már annyira komoly, hogy ezen ne "röhögjön, fújj-oljon"..

2015. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem , olyan gyerekes attól tartani mi lesz ha elmondod , hogy azért nem jó mert megjött .Minden pasi tudja hogy a nő menstruál..Őszintén elmondod neki mi van és mondod neki h mást csinálhatok .Ha nem akarod lemondani , és elmondani hogy meg van akkor vegyél "Soft tampont " mert abba szeretkezhetsz is meg úszhatsz is
2015. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megmondanám simán, hogy most épp női gondok miatt nem lehet és legyen inkább jövő hét. Sosem csináltam problémát abból, hogy menstruálok, nem is kéne olyan kisfiú aki nem tudja ezt rendesen kezelni :D
2015. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy azt mondod, hogy most nem alkalmas, de sajnálod, hogy le kell mondanod, és máris javasolsz egy új időpontot, vagy megmondod mi a helyzet, nincs ebben semmi. (Ha felnőtt emberek vagytok.)
2015. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!