Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megfázás esetén mondjam le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfázás esetén mondjam le a randit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csodás lányt, akivel kedden találkoznánk, de én kicsit megfáztam. Lehet buta kérdés, de nem kínos ez így?
2015. okt. 11. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Szólj neki, hogy meg vagy fázva, aztán várd ki mit mond rá!
2015. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Linó03 ***** válasza:
Ha rosszul nem érzed magad, akkor szerintem semmi baj. (Bár van, aki nagyon fél, hogy elkapja, engem nem szokott érdekelni.)
2015. okt. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs semmi extra gond, kis nátha, igazából semmi más tünet nincs.
2015. okt. 11. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány számítani fog csókra, akkor meg fog kérni, hogy rakjátok át máskorra...nehogy elkapja. :D
2015. okt. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje ismerjük egymást, és ez nem az első randi lesz, akkor én bevállalnám. Viszont ha most életbevágóan fontos a jó benyomás, mert most kezdtetek ismerkedni és ez az első randevúk egyike, akkor én azt tenném a helyedben, hogy jelzem neki, hogy megfáztam, és megkérdezném, hogy zavarja-e ez őt, elnapoljuk-e a találkozót. Úgy tedd ezt a kérdést fel, hogy érezze, te így is szívesen találkozol vele!
2015. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen az lesz, megemlítem neki, nem akarom ezt elszúrni:)
2015. okt. 11. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mennék első randira kivörösödött, csurgó orral :)

De tényleg érdemes úgy feltenni a kérdést, hogy a leányzó eldönthesse, így is akar-e találkozni, vagy inkább kivárná amíg meggyógyulsz.

2015. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

1) Elég tré hogy nem vagy képes magadra vigyázni.

2) Megfelelő vitaminokkal(nem 1-2 ezresekre gondolok) meg lehet előzni

3) Kedd estig még 2 nap van, ha erőt vehetnél magadon és meggyógyulnál addigra

4) Ha ezek után is egy töketlen f. vagy akkor nem tudlak sajnálni hogy még azelőtt elkúrod a nagy lehetőségedet a csajnál hogy élni tudnál vele...

2015. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mekkora egy bunkó vagy utolsó. Megfelelően táplálkozom, vitaminokban gazdagon, sportolok, nem tehetek róla ha a környezetemben mindenki köhög, szerintem mindenki elkapná.

Másrészt rajta vagyok, nem csak a csodát várom te paraszt.

2015. okt. 11. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:

1) Elég tré hogy nem vagy képes magadra vigyázni.


>Ez nem vigyázat kérdése, lehet akármilyen erős az immunrendszered, ha járvány van, elkaphatod, most pedig járvány van, az egész családom köhög, náthás, izzad.


2) Megfelelő vitaminokkal(nem 1-2 ezresekre gondolok) meg lehet előzni


>Ja, ahhoz liposzómás C vitamin kéne minimum, aminek doboza több ezer ft is lehet. Ha nem tudod, mi a liposzómás jelentése, google a barátod.


3) Kedd estig még 2 nap van, ha erőt vehetnél magadon és meggyógyulnál addigra


>Ez sült bäromság.


4) Ha ezek után is egy töketlen f. vagy akkor nem tudlak sajnálni hogy még azelőtt elkúrod a nagy lehetőségedet a csajnál hogy élni tudnál vele...


>Nettó rosszindulat.

2015. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!