Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy szinte minden fiú, akivel eddig randiztam, odavolt értem az első pár találkozás alkalmával, utána meg mindnek csökkent a lelkesedése, "kiábrándult" belőlem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor jártam már így, alig van önbizalmam emiatt és annyira rossz, hogy fogalmam sincs, hol rontom el mindig. Az első 2-3 találkozásnál még lelkesek, utána egyik napról a másikra felszívódnak, pedig nem csinálok semmi rosszat. Mi lehet velem a probléma? 20/L
2015. dec. 14. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi információból nem tudhatjuk. Ennél több kellene.
2015. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több leírás kéne a dologról, magadról.
2015. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Randizzunk aztán megmondom :P
2015. dec. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Valamit elbazol.Ebből nem derül ki mit.Ülj le anyáddal dumálni vgy egy másik tapasztaltabb nővel.Ne itt kérdezz ahol össszegyűlik a krémje a csapatnak.
2015. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáljuk ki és megmondom! ;)


24f

2015. dec. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem kéne ennyire jó pasikkal találkoznod...


biztos van rengeteg pasi, aki járna veled, lehozná neked a csillagokat is, csak ugye azok "nem annyira jó pasik" és ugy már neked nem kellenek.


de akkor meg ne sirjál, hogy az önmagadhoz képest jobb pasik hamar rádunnak.

2015. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos ennyiből tényleg nehéz megmondani, mert nem ismerünk téged sem és a randik menetét sem. nálam a legnagyobb kiábrándulás az szokott lenni, ha egy lány csak külsőleg tetszik, de a személyisége nem fog meg, nem tudunk miről beszélgetni, nem inspirál szellemileg.
2015. dec. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A legtöbbjének csak addig vagy érdekes, amíg le nem fekudtetek egymással.

Utána szép lassan leépít

Max.maradhat köztetek a barátság...

2019. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!