Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találkoztam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találkoztam még senkivel?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és még nem találkoztam egy olyan fiúval sem, aki a szépségén kívül megfogott volna, és komolyan tetszett volna. A suliban megvannak a magam barátai, és sulin kívül is van egy kis baráti köröm, akiket imádok, és sokat vagyunk együtt, noha 90%-a mindkettőnek lány. Van persze tapasztalatom fiúkkal, de egyik sem szerelemből történt. Alapvetően egy nyitott embernek tartom magam, akivel mindenről lehet beszélgetni, szeretek eljárni itthonról, új dolgokat kipróbálni, spontán vagyok, nagyon szeretem a művészeteket. Extrovertáltnak tartom magam, de nem vagyok elviselhetetlenül harsány, van egy befelé forduló oldalam is. A barátaim szerint az állhat a dolog hátterében (hogy nincsen barátom), hogy megközelíthetetlennek tűnök, és megsemmisítően nézek másokra, ami szerintem nem igaz, vagy legalább szándékosan nem teszem ezt. Sokan mondják, hogy én vagyok A Nő és hogy miért nem volt már barátom.. Őszintén szólva, ha valaki megmondaná, én átgondolnám és változtatnék magamon, de nem tudom mi lehet a gond. Ha külsőleg is megfog valaki, elkezdek vele beszélgetni, és csalódom, vagy már nem érdekel annyira. Nincsenek magas elvárásaim, ha már megvan az a bizonyos szikra, akkor már érzem, hogy jól kijövünk. Fontos, hogy egy hullámhosszon legyünk, hasonló humorunk legyen, és tudjunk vitázni, beszélgetni komoly dolgokról, illetve hogy az alap értékrendünk ugyanaz legyen. Nyilván a külső is számít, de nem vágyom nálam "szebb" emberekre. Nem vagyok egy topmodell, de egy csinos lánynak tartom magam. Mit gondoltok? Csak várnom kell?
2015. dec. 16. 17:30
 1/2 A kérdező kommentje:
És mivel sok helyre járok, nem értem miért nem találkoztam még senkivel. Nyilván nem ótvar szórakozóhelyeken, de sokat járok bulizni, a barátaim is olykor hozzák az ő barátaikat, járok színházba, koncertekre is.
2015. dec. 16. 17:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Kizárdologmernemtudom.


Most komolyan, itt akarsz ismerkedni, vagy miért írtad ki? Mert ha igen, akkor már írom is a privátot! :D


24f

2015. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!