Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tegnap találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegnap találkoztam egy lánnyal akkor ma már keressem vagy még várjak egy kicsit, akár holnapig?

Figyelt kérdés
Esetleg, hogy ne tűnjön úgy, tegnap este elváltunk de most kora délután már megint itt vagyok...mit gondoltok?

2015. dec. 11. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd ha szimpi volt, különben nem lesz semmi a dologból...
2015. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedved hozzá és van mit mondanod, keresd meg! Teljesen felesleges és hülyeség ezzel taktikázni.
2015. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindennap beszélgetünk amúgy régebb óta ismerjük egymást, csak most volt az, hogy kettesben találkoztunk.
2015. dec. 11. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne játszmázz, ha van kedved beszélni vele, akkor nyugodtan keresd meg.
2015. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg! Ha játszmára vágysz lehet, hogy ő is úgy értékeli, h nem kell Neked eléggé. Aztán már csupán 1-2 ilyen húzás és repülsz! Én mint nő így gondolkodom. Aki akar, az megkeres. a nem, keresek mást, aki akar is engem. Ennyi.
2015. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!