Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok normális csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális csajokat akik ismerkednének velem?

Figyelt kérdés

Szép jó estét mindenkinek.

Egy olyan dilemma miatt írtam ezt a kérdést, ami már régóta foglalkoztat.

Tehát a helyzet, az, hogy én egy 17éves nagy-vonalakban átlagosnak mondható srác vagyok, aki végre szeretne egy normális tartós kapcsolatot egy saját korosztályombeli vagy esetleg nálam 1-2-3évvel idősebb lánnyal.

A problémám az, hogy nem igazán járok bulikba, mert azt nem az én stílusom a középsuli ahol most 11.-es vagyok jóformán fiú suli mert 700fiu jár oda és kb 10lány ...

Időnként eljárok haverokkal ide oda bowlingozni meg stb, de nemigazán járok olyan közösségi helyekre ahol ismerkedhetnék.


Na, de a kérdése is rátérek szintetek csajok (tehát leginkább a 17-18 éves korosztály aki nem plázacica, és divatmajom... kategória) hol tudnék veletek megismerkedni ?

Szerintem ez a kérés elég sok mindenkit foglalkoztat és nem csak srácokat, hanem lányokat is.


szóval lényeg ami lényeg várom a válaszokat :)

esetleg konkrét szórakozóhelyek, vagy stb...

Vagy akár megismerkednétek e itt az oldalon megismert srácokka?


Mindenkinek további szép estét köszi, hogy elolvastad, remélem, hogy válaszolsz is :)


2010. márc. 23. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
nos, én nagyon nem vagyok plázacica...:), mégis megtaláltok engem és a barátnőim is BULIban, KOCSMAkban, KONCERTeken... viszont mivel ti "normális" srácok úgy gondoljátok mi "normális" nemplázacicalányok nem járunk bulizni, így még nem találkoztam sajnálatos módon veletek...egyikőtök írta h a vonatos buszos utcás leszólítás már nem működik...Miért nem? hozzám bátran odajöhettek nem ordítom le a fejetek és sztem ezzel még mások is vannak így..ha meg valaki elzavar akkor az azért van mert ő a plázacica kategória, azt pedig nem kell felvenni:)
2010. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak, hogy szánt pár percet arra, hogy írjon nekem ;)


Egy kicsit talán okosabb is lettem, tehát nem volt felesleges a fáradozás :)

2010. márc. 27. 20:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem meg irhatnának normális lányok,nem csak szexre megyek,csak egy barátnő kéne akit szerethetek,csavaroghatok vele,ilyenek:S Idáig 2 lány volt az életembe mind2 kihasznált..jó lenne már végre egy aranyos kis csajszi:)
2010. márc. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nekem is pont ugyanez a problémám

én sok helyre járok mégse tudok egy normális pasit találni magamnak ...:/ 17/L

2010. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok csak lányba :) ha gondolod írj és megismerjük egymást :)
2012. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálam is dettó ez a helyzet, csak én annyira komoly kapcsolatra vágyok ennyi idősen. A bulikat nem nagyon szeretem, a sulim páwa és p*csaképző.


Aki akar ismerkedni bombázhat üzenetekkel! :D 15/F

2012. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, és most nézem elb*szarintottam.


"Nálam is dettó ez a helyzet, csak én NEM AZAZ NEM annyira komoly kapcsolatra vágyok ennyi idősen."

2012. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 marcika9402 válasza:

kb 2éve küzdök egy lányért, mindent megpróbáltam, megtettem érte sokmindent, hogy legalább 1 esélyt adjon, de semmi.. lehet, hogy velem van a baj, de az ismerőseim aztmondják, hogy a lány buta, hogy más lánnyal már rég boldoglehetnék. nemrég feladtam, mert csak egyhelyben toporogtam és semmit nemértem el, és most próbálok mást keresni, csak ezzel az a baj, hogy más normális lányt énse találtam..tényleg nemtudom mit kell csinálni ahhoz, hogy észrevegyék, hogy van normális pasi is a környezetükbe, nem csak a bulizós, nagymenő vasalthajú divatmajmok..


18/F

2012. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!