Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valyon tetszek neki a jelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon tetszek neki a jelek alapjan?

Figyelt kérdés
elsoleg talalkoztam a fiuval,hat nagyon rettegtem attol mit szol majd hozzam mert zarkozott,tipus vagyok. de mikor talalkoztunk egyszeruen kezdtem mugy erezni hogy felszabadult vagyok. nos csalodtam mar sokat ferfiakban de ugy erzem o mas,es nem akarok csalodni tobbszor,igy megszeretnem kerdezni hatha tudd valaki tanacsot hogy ez milyen viselkedes? en nem vagyok kezdemenyezo tipus,viszont o mar atolelt,sokszor csokolozgunk,es mig setaltunk vegig a kezem fogta,,es mondta hogy mikor koltozunk mar ossze,persze ugy higy o is tudja hogy idovel,kerdezgetett kivel elek,mit szoktam csinalni,ilyeneket,csak zavart hogy probalkozott olyan teren is nalam,en megertem hogy ferfi,de mondtam ezzel meg varok en,megertette. facen kapcsolatba is jelolt ami tetszett mert akarhany baratom volt eggyik se tett ki csak ő. tobbszor is elmondta hogy mar most szeret vigyazzak magamra az uton. ezek mit jelentenek,talan megtalaltam az igazit,vagy ovatosan vele. termeszetesen nem fekszek le vele 1 nap utan,ha szeret majd ezt megerti. jobban felek en attol hogy eldobna utana.
2015. dec. 22. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
es azt elfelejtettem leirni hogy mindig mosolygott ram mikor atolelt.
2015. dec. 22. 22:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelek alapján be kéne járni nyelvtanra!
2015. dec. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Ha làtta màr a helyesìràsodat és ìgy is azt mondja,hogy szeret,akkor nem hazudik.
2015. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiírtad a kérdést, nem bántotta a valyon szó a szemedet? Nekem konkrétan kiszúrta.
2015. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt a bizonyíték, hogy a szerelem vak! :)
2015. dec. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jo bocsanat tudok helyesen írni,csak hirtelen ben tudtam milyen j vel írjam,telefonon gyorsan irok,es néha elírok szavakat.
2015. dec. 23. 10:53
 7/7 A kérdező kommentje:
na a ben re nem et akartam irni
2015. dec. 23. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!