Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek senkinek? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek senkinek? A leírtak alapján mi a gond? (lány)

Figyelt kérdés

Külsőre teljesen átlagos vagyok: átlagos arc, átlagos testalkat. Többen mondták már, hogy szép vagyok, de ezt sose hiszem el, én nem érzem magam annak. Arról nem is beszélve, hogy mindennél jobban utálom a beképzelt embereket, úgyhogymár ezért sem akarom elhinni.

Segítőkész vagyok, és naaagyon szeretem ha szerethetek valakit, és érte bármit megtennék (egészséges határok között) soha nem árulnám el. Azért nem írom, hogy hűséges vagyok, mert ez olyan természetes (vagyis inkább olyannak kéne lennie), minthogy szereted azt, akivel jársz.

Nincs rajtam egy kiló smink (najó, van egy kevés, mert a bőrhibáimat szeretném azért eltüntetni, ezenkívül szemceruzát használok). Kitűnő voltam egy nagyon erős suliban, és az idei évben mindent beleadok, többet mint idáig (és nagyon jól haladok :)).

Iszonyatosan bizalmatlan vagyok (mindig én tudok többet az adott személyről, mint ő rólam), és önbizalomhiányos (és ezt nem azért mondom, hogy próbáljanak "noszogatni", mert ha erre kerül sor, mindig kérem, hogy hagyják abba, mert kínosan érzem magam). Nem szoktam niytni, mert úgy gondolom, ha érdekelném, akkor ő nyitna, de mivel nem teszi -> nem érdeklem, akkor meg minek zaklassam?

Mondták már, hogy bunkó vagyok. De ezt csak azért, mert nem játszom meg magam annak a lánynak, akit amúgy rühellek. Ill. mások beszélnak, és én kiállok magamért, és a barátaimért. Ebben merül ki a bunkóságom.

Nem cigizek, és nem iszok (még energiaitalt sem! (najó, vizsga előtt, mikor tanultam, akkor egyszer)). Bulizni nem szoktam, csak a gólyahéten rendezett gólyabálra szoktam elmenni. Ééés, lenézem a kortársaimat, és próbálok a legkevésbé közéjük tartozni, de a többi ember egyből olyannak titulál.


Ezért sem írtam le idáig a koromat.

14


2012. okt. 28. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha nagyobb leszel változni fog.


kicsi vagyok én majd megnövök én...

2012. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
"illeve mások beszólnak". Bocs az elírásért.
2012. okt. 28. 12:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled.Fiatal vagy,és a korodbeli fiúk ezt nem értékelik

Őket a könnyen kapható cicababa dohányos csajok érdeklik.

Ne is foglalkozz ezzel.Később értékelni fognak

2012. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem is ezek a keménylegények érdekelnek, hanem a normálisabbak. Ők miért nem vesznek észre?


Meg az nem zavar, hogy most nincs barátom, de mi van ha később se lesz?

2012. okt. 28. 12:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs veled semmi gond, de amiket leírtál azok alapján nem értem, miért nincsen önbizalmad. Az, hogy nem cigizel, nem iszol, nem bulizol talán a korosztályodban még nem értékek, később viszont fontos értékekké válnak. Ne szomorodj el, biztosan hamarosan megtalálod a párodat.
2012. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már.Kislány vagy még.Biztos,hogy lesz barátod.
2012. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valaki fegyvert tart a fejedhez hogy ennyire kell barát? Szard már le mit mondanak mások. Nekem 18 évesen lett elöszőr barátnőm szal nem maradsz le semmiről. Jön amikor jönni fog.
2012. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
kép? privátban...
2012. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Neem, ne haragudjatok, tényleg nem szeretnék képet mutatni.


Nem, nem kell, csak attól félek, hogy nem lesz. Az ilyen meg semmi ribancoknak meg van, és emiatt sokkal kevesebbnek érzem magam (mármint náluk).

2012. okt. 28. 20:24
 10/14 anonim ***** válasza:

sok dologban magamra ismertem :D

"mindennél jobban utálom a beképzelt embereket"

"Segítőkész vagyok, és naaagyon szeretem ha szerethetek valakit, és érte bármit megtennék (egészséges határok között)"

"bizalmatlan vagyok" + egy kicsit önbizalom hiányos is

-a jegyeim nekem is jók, de nagyon minimálisan tanulok-

" lenézem a kortársaimat, és próbálok a legkevésbé közéjük tartozni" -én is sokukat lenézem, néha ez miatt néha kicsit egyedül is érzem magam.

14/F

~távoli elveszett ikertestvéred ;D

2012. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!