Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak neki? Vagy egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Vagy egyáltalán kell neki mondanom valamit?

Figyelt kérdés

17/L vagyok és egy 24 éves pasival alakulgat valami pár hónapja,minden nap beszélünk msn-en, csomószor mondta már, hogy szeret és érzem is rajta, de nem akar nagyon lépni, pedig már utalgattam rá, hogy ideje lenne, de én már meguntam. S most van egy 19 éves pasi, aki már régebben is bepróbálkozott csak akkor volt pasim. A 24 éves igaz, hogy nem egy hű de jó pasi, de kezdtem megszeretni, talán kicsit belé is zúgtam. A 19 éves viszon egy uhhh de jó pasi (a szexi vagy nemben is ezt mondták!!) de iránta nem érzek úgy semmit.

A 19 éves lépet a 24 nem nagyon...

Ha azt mondjátok, hogy inkább próbáljam meg a 19 évessel, akkor mit mondjak a másiknak? Mert nem járunk, de azért már kötődünk egymáshoz és ő már teljesen úgy gondolja, hogy nálam ő a befutó.

Mit csináljak? Segítsetek légyszi


2010. márc. 24. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem azt válaszd amelyiket szereted
2010. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
belőled soha nem lesz normális nő. selejt vagy. leírod, hogy az egyikbe belezúgtál és mégis a másikkal akarsz összejönni, mert jobban néz ki. gratulálok. pancser
2010. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azzal akibe belezúgtam az a baj, hogy nem lép, nem csinál semmit...

Meddig várjak még rá? Novembertől várom...és semmi

Msn-en nem működhet...

Majdnem minden nap látom, de nem jön oda hozzám, csak messziről bámul, még nem is találkoztunk amióta alakul...

A másikat meg nem nagyon ismerem, jól néz ki, de nem ez az elsődleges célom, mikor pasit keresek...

Sztem meg te vagy pancser, hogy egy lányra ilyet mondasz...

2010. márc. 24. 21:01
 4/7 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha te lépnél? ez nem a sötét középkor ember!
2010. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem beszéljétek meg a 24 éves versenyzővel, hogy egyrészt, mit szeretne tőled és te mit szeretnél tőle, hogy gondolja veled kapcsolatban, mik a tervei veled és neked ő vele..stbstb( egyértelműen és közérthetően beszéljétek meg, nem pedig utalgatásokkal és "füstjelekkel")...Őszintén!!!!!!!!!!

Utána az események függvényében döntsd el kitől mit szeretnél. Így korrekt..szerintem legalábbis.

26/F

2010. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

először egyetértettem a 2. válaszólóval az alap leírásod kapcsán, na de az hogy msn-en beszélgetsz a 24 éves pasassal, és msn-en mondja hogy szeret, de élőbe meg nem is megy oda hozzád köszönni sem???? Azért ez nagyon gáz!!!

Kezdeményezz te, lehet hogy csak félénk mert nem tudja te hogy érzel s mint van az egész, találkozzatok és menj oda hozzá beszélgess vele, ha ennek ellenére is ilyen félénk marad és nem mer kezdeményezni akkor pancser és szerintem nem érdemes vele foglalkozni...

a 19évessel meg beszélgess, tudd meg nem csak skalpot akar-e szerezni. Mert az egy dolog hogy tetszik a külseje, de ha megismered és s.eggfej vagy mittudomén... De ismerkedni ismerkedhetsz vele akkor is ha közben meg várod hogy alakuljon valami az idősebbel...


Szóval szerintem legyél kezdeményezőbb az idősebbel szemben, a másikkal meg ismerkedj, aztán elválik hogy melyik fut be...


16/f

2010. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg őt szereted, akkor menj oda a 24 éves sráchoz élőben (ne MSN-en) és kérdezd meg, hogy akar-e valamit tőled és ha igen, akkor mondd meg neki, hogy szedje össze magát és lépjen már végre valamit. Az a helyzet, hogy lehet, hogy félénk a srác és csak a biztatásra vár. Ha így sem csinál semmit, akkor menj el a másik sráccal.
2010. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!