Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az amit el kell mondanom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit el kell mondanom, és mi az amit ne mondjak el?

Figyelt kérdés
Szóval, perpillanat nincs senkit, de szeretem az exemet. Látok esélyt a békülésre. Írt egy srác iwiwen, hogy ismerkedni akar velem. Nagyon szimpatikus. Nem tudom, mit mondjak neki. Meséljem el röviden, hogy még nem zárult le az ex-el a dolog? Hazudni sem akarok neki, de lekoptatni sem akarom.
2010. júl. 8. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak az marad, hogy őszintén elmondd.
2010. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem hazudsz neki, akkor valszeg egyben le is koptatod.

Ha a srác nagyon akar, akkor meg fogja várni míg lezárod a dolgot magadban.

Én személy szerint rühellem a nem őszinte embereket.

2010. júl. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem azt el lehet valakinek mondani, hoyg neked még frissen él az előző pasi az emlékeidben, és sajnálod, de nem tudsz semmit ígérni. találkozgatsz vele szívesen, és kialakulhat valami, de nem ígérsz semmit meg. és ennyi. ezt vagy megérti, vagy nem, és te sem játszadozol vele.
2010. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha.. szóval, akkor csak őszintén. Értem.
2010. júl. 8. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen őszintén,de ne vidd tulzásba azért.ne áradozz neki,h mennyire szerelmes vagy még,mert onnantól kezdve le is száll rólad.
2010. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!