Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert kerdezte a velemenyemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerdezte a velemenyemet alsogatyakrol?

Figyelt kérdés

Van egy fiu baratom, (tetszik nekem) aki, amikor nala voltam, megmutatta, hogy milyen boxert vett maganak, hogy mit szolok hozza vagy mi? Aztan kesobb,mikor chateltunk, akkor is megkerdezte, hogy mi a velemenyem a boxerekrol? Melyik a jobb, a lazabb, vagy a calvin klein stilusu.

Nem ertem, hogy miert kerdezett tolem ilyet.


2016. jan. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Azt szeretné, hogy dicsérd meg, milyen jól áll rajta, hogyan domborodik ott elől stb...

Most komolyan, ti nők miért kérdeztek ruhákról minket? Hát ugyanezért. Mi sem vagyunk olyan bonyolultak mint egy rubik kocka.

2016. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. mert érdekli, hogy a nőknek melyik tetszik? Miért kell túlmisztifikálni a dolgokat?


2. a barátságból való eszkaláció a párkapcsolat/szex felé egyik eleme, hogy beemelitek a szexel v. azzal közvetett kapcsolatban lévő elemeket. Nyilván hamarabb lesz valami a dologból, ha sztriptízről, meg a vizipólóról beszéltek, mintha a politika lenne a középpontban.

2016. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek a 2.valaszoloval. vagy csak erdeklodott vagy tovabb akar lepni a baratsag szintrol😊
2016. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert egy rosszul választott alsónemű kiábrándító tud lenni.
2016. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!