Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ez mi miatt volt? Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mi miatt volt? Így akarta kimutatni, hogy mégsem akar semmit, még beszélni sem velem? 25n

Figyelt kérdés

Neten nagyon jól elbeszélgettem egy sráccal. Aranyos, kedves, rendes, udvarias volt, az üzenetei tele voltak cuki hangulatjelekkel, ő maga is cuki volt. Kettőnkre is célozgatott beszélgetés közben. Pozitívum a köbön.


Viszont. Mikor összefutottunk és a közvetlen közelembe került, majd mindig lesütött szemmel járkált, direkt nem nézett a szemembe észrevettem, illetve rám se, pedig olyan közel álltam hozzá, hogy majd kivertem a szemét. Vagyis közömbös volt velem. Mint két szerencsétlen... Aztán csak odaszóltam neki, mivel átkellett adnom egy üzenetet, hogy hol lesz a kövi előadás szünet után. Akkor egy pillanatra rám nézett és halkan megköszönte... A hangja is más volt, mert alapból mély, erős, a fiúkkal picit flegmán beszélt (nem rossz értelmemben), de mikor hozzám szólt, vékonyabbnak, visszafogottabbnak tűnt.


Egy konferencián találkoztunk amúgy, nem randi volt. Elég rosszul esett, hogy mindenkihez szólt, még mosolygott is, simán bárkit nézett, de rám... Pff...


Ezt mégis minek vegyem?

Mintha ott se lettem volna, vagy valamilyen fertőző betegségben szenvednék, úgy éreztem... Mindenki mindenkihez szólt, csak mi ketten egymáshoz nem...


U.i. Nagyon sokszor látott már élőben, szóval szerintem nem a külsőmmel volt a gond. Úgy értem nem első találkozás volt, ahol meglepődhetett volna a kinézetemen.


Mikor mentünk hazafelé, ott álltak a férfiakkal, beszélgették még. Ahogy meglátott, elkezdett nézni. De azt is olyan szerényen, mintha zavarban lett volna.


Én még ilyet nem tapasztaltam... Se nem láttam.


Mi a jó fene baja lett?


2016. jan. 4. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szégyell mások előtt?
2016. jan. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Béna fas2


Vagy összejött valakivel.

2016. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem zavarban van
2016. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet hogy túl félénk? Bejössz neki és emiatt alig tud megszólalni
2016. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem se akart mások előtt beszélni veled. Max neten ha nincs jobb dolga.
2016. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez a baj a virtuális kapcsolatokkal. Ha legközelebb neteztek, kérdezd meg tőle mért nézett levegőnek a konferencián.
2016. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Ha lenne valakije nem írt volna olyasmit, amit. Intimebb dolgot, legalábbis szerintem. Jele sincs, hogy lenne bárkije is. Félénknek félénk. Utálja a munkáját, emiatt is nyomás volt rajta, ami látszott is, úgyhogy inkább én se mentem oda hozzá. Olyan, mintha zavarta volna, hogy ott vagyok... Nem engem szégyellt, hanem a munkáját... Olyan érzésem volt... A főnöke egy szemét, ugráltatja stb...
2016. jan. 4. 14:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Én magasabb pozícióban vagyok, mint ő... Talán ez is oka. Nem tudom. De engem nem érdekel az ilyesmi. Ha érdekelne, ha felszínes lennék, nem érdekelne pont Ő engem.
2016. jan. 4. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak félénk.

Nagyon tetszel neki

2016. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!