Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most bejövök a pasinak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök a pasinak vagy sem? Vagy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja egy új férfi kollégát kaptunk, és felfigyeltem rá. Egyikünknek sincs kapcsolata. Elkezdtünk beszélgetni, meg ismerkedni, és rám mosolygott, ami nem jellemző rá, mármint nem mosolygós fajta. Aztán, segítettem neki beilleszkedni, meg beletanulni a munkába. Sokszor érzem azt, hogy neki ez jó, de néha meg olyan rideg velem, (egyébként is kicsit rideg az emberekkel), de van, amikor meg megmondja, hogy másnap mit csinál és hogy abban hogyan segíthetnék. Szóval szerintem észrevehette már, hogy én szeretek segíteni neki, meg kedveskedni, de akkor meg néha miért rideg? És ilyenkor mindig keresem, hogy mit ronthattam el, meg biztos bennem van a hiba, pedig én tényleg csak kedves akarok lenni, meg szeretném őt megismerni. Azt már sikerült elérnie, hogy elég sokat gondolok rá, meg, most, hogy az ünnepek miatt nem dolgozunk, folyton az eszembe van, hogy mi lehet vele, meg annyira szeretném felhívni, csak megkérdezni, hogy jól van-e, de félek, hogy megharagudna. Olyan már volt, hogy ő semmi előzetes nélkül kérdezett tőlem tök személyes dolgot, én meg zavarba jöttem, és alig tudtam válaszolni, aztán meg megint mosolygott, de nem gúnyosan, hanem olyan kedvesen, aztán meg továbbment. Na most akkor mit akar? Vagy egyáltalán akar valamit? Én nem merem tőle megkérdezni, mert mi van akkor, ha megsértődik és akkor soha többet hozzám se szól? Miért nem lehet egyértelműen viselkedni? Vagy ez egy ilyen pasi technika, hogy így majd akkor többet gondolok rá? Mondjuk, ezt már sikerült elérnie ... Az viszont nem lenne szép dolog, hogyha játszana velem ...
2016. jan. 1. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kollégákkal ne kezdj, ha teheted, gyakran nem vezetn jóra + ne loholj egy férfi után. Ha tetszel neki, akkor lépni fog, ha nem, akkor majd jön valaki más, aki megérdemel.
2016. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem játszás, valószínűleg ilyen a személyisége. Hasonlóan viselkedem én is általában. Vannak olyan napok, amikor nincs kedvem a kollégáimmal beszélgetni, akkor inkább csak csinálom a dolgom, ha kérdeznek vmit, akkor válaszolok, de ennyi. De van, hogy jó kedvem van, és akkor általában én is az egyik kolléganőmmel beszélgetek, mert szimpatikus, sőt talán még be is jön, bár neki férje is gyereke is van, így tabu.

Ha mindketten szabadok vagytok, akkor biztosan nem fog megsértődni, ha kicsit elkezdesz vele flörtölgetni, de csak szolidan először. Lehet, hogy ő is csak hangulatember. Próbálj meg barátként közelebb kerülni hozzá, ha jobban megnyílik, akkor már el fogod tudni dönteni, hogy bejössz-e neki, vagy sem.


29F

2016. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kollégával csak akkor kezdj viszonyt, ha nem gond, ha kirúgnak.


Szerintem semmit nem akar tőled, a kedvességedet elfogadja, jól jön neki új tagként a segítséged is, de ha többet kart volna, már elhívhatott volna egy kávéra vagy már dobhatott volna egy ismerkedős hangvételű ímélt. Lehet úgy van vele, h azért mosolyog, meg kérdez néha ezt-azt, mert legalább jobban telik a munkaidő, de komolyabbat nem akar.

2016. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!