Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem, vagy ne? (a kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem, vagy ne? (a kérdés erkölcsi részét hagyjuk, köszönöm)

Figyelt kérdés
Van egy pasi, találkoztunk párszor, elvoltunk, működik a kémia. Szóba került, hogy mivel egyikünk sem akar komoly kapcsolatot, legyen szó csak testiségről. Nekem az erkölcsi részét át kellett gondolnom, ezért haladékot kértem, kaptam 2 nap időt. Az első nap estéjén találkoztunk egy buliban, akkor mondtam neki, hogy nekem ez úgy lenne a jobb, ha egy kicsit foglalkozna velem a testiségen kívül is, azt mondta, ezt át kell gondolnia, de majd hív, következő este. Nem hívott. Azutáni este sem, majd végül a második estén, mire lemondtam róla, igen, csak nem tudtam felvenni a telefont. Keressem én? Vagy várjam meg, amíg ő keres megint? Úgy vettem le, eléggé akar. Én is akarom, de nem szívesen kínálom fel magam neki.

2016. jan. 4. 15:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz krvát magadból.Mekkora a kor külömbség?
2016. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy az erkölcsi fenntartásaid annak szólnak, hogy ez a férfi nem független?
2016. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Függetlennek független, az erkölcsi fenntartásaim a csak szex viszonynak szólnak. 14 év a különbség.
2016. jan. 4. 16:07
 14/19 anonim ***** válasza:
Kinek a javára? Ha eléggé akarod hívd fel,lehet hogy nem tudja miért nem vetted fel,és most bizonytalan.
2016. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kerdezi hany eves vagy? Igaz a kerdes a felnott parkapcsolatok kategoriaban van de nekem van egy olyan erzesem, h az egyik szereplo meg nem igazan felnott...es oszinten meglep, h ennyi ember szerint erthetetlen, h miert vannak a kerdezonek erkolcsi aggalyai h belemenjen egy kizarolagos szexkapcsolatba, ahol egy nala 14 evvel idosebb ferfi csak a friss husira hajtva kihasznalja, es meg azon is gobdolkoznanak kell h hajlando e cserebe neha beszelgetni is vele. Oszintebb lett volna ha rogton ravagja, h nem, hisz esze agaba sincs a te fiatal kis buta (szamara) gobdjaiddal foglalkozni, egyszer-ketszer meghuz azt csokolom. Ennel tobbre ne varj es ne magyarazd be magadnak h beleszerettel mert ez csak vagy. Akik arra biztatnak h fekudj be ala, azok nem lesznek ott mikor kihasznalva fogod erezni magad es sirsz utana, holott elore megmondta h csak arra kellesz neki. Ha csak egyejszakas kalandra vagysz akkor meg nem ertem minek komoplikalod ennyire agyon es ragodsz rajta hetekig?!?
2016. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Haha,ez csak a csávónak lesz szexkapcsolat!

Neked már több annál,pedig még nem is ismered!

2016. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ahogy beadod a derekad,már le is fog lépni,felejtsd el ha jót akarsz magadnak.
2016. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elörébb leszel ,ha egyszer szexeltek és utána magasról tesz rád?

Neked kell utána elszámolnod a lelkiismereteddel ,feldolgoznod a fájdalmat.Mit nem értesz ,csak meg akar dugni.

2016. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen szexet akar...De legalább ha csak egyszer is (remélem többször) legalább lesz egy felejthetetlen éjszakája.Szerintem ebben semmi sincs,pláne ha a nő részéről nagy a vágy..mi a jobb? Hónapokig kattogni rajta és plátóin vágyakozni azután arra jutni,hogy miért nem engedtem?

Nem!


Hívd fel nyugodtan :)

2016. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!