Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Fontos, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fontos, hogy a lány értelmes legyen, lehessen vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
Most ez lehet teljesen hülye kérdés, de azért kérdezem, mert kicsi az önbizalmam, és hát nincs túl sok dolog magammal kapcsolatban, amit biztosan kijelenthetnék. De az tuti, hogy nem vagyok egy buta lány. Szóval vannak céljaim a tanulmányaimmal, és vannak komoly terveim is. Lehet velem beszélgetni elég sokmindenről... Nem érzem magam felszínesnek, az embereket nem a külsőségek miatt kedvelem. Sokszor mondták nekem, hogy emiatt egyedül fogok maradni, mert hogy a fiúk inkább a butuskább, egyszerűbb lányokat választják... Sajnos nincs sok tapasztalatom, ez tényleg így van? :(
2016. jan. 6. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik szeretnek okosabbak lenni a párjuknál, annak ellenére, hogy ők is elég egyszerűek. Ezek az emberek keresnek butuska barátot, barátnőt maguk mellé.
2016. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fontos! Én is örülnék egy olyan barátnőnek akivel értelmesen lehet beszélgetni.
2016. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp. Egy normális kapcsolatnak része a kommunikáció. Ha a lány egy sült hal szintjén áll, akkor igen bajos bármit is megbeszélni vele. Nyilván nem arról van szó, hogy akadémikus legyen, de azért alapszinten lehessen vele beszélgetni is.
2016. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shaddark ***** válasza:
75%

Nekem pl. fontos.

Ha nincs komfortérzetem valaki mellett, nem érzem szuper-jól magam vele akkor nem fogom keresni a társaságát akármilyen jól is néz ki az illető.

A fiúk tényleg a buta lányokat választják - ebben teljesen igazad van. A férfiak, a férfivé érett pasik viszont már nem :)

2016. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem fontos, úgyhogy jó leszel te is.
2016. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy, hogy a barátom nem tudta elfogadni, hogy nekem jobban megy pár dolog, mint neki, és emiatt a kapcsolatunk nem volt kiegyensúlyozott. Már szerencsére véget ért, de tanusíthatom, hogy vannak srácok, akiknek a buta lányok kellenek. 20/L
2016. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alapelvárás. Felső limit nincs.
2016. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg mire kell. Nem mindenkivel kell beszelgetni

Ja lany vagyok es ferfira irom ezt!

2020. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!