Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a jelek, amikből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a jelek, amikből röktön le lehet szűrni azt, ha egy fiúnak bejön egy csaj? Testbeszéd jelekre gondolok.

Figyelt kérdés
2007. nov. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. sokszor téged néz, veled kedvesebb, mint a többi csajjal, ha valaki bánt (szóval is) ő megvéd...stb. ilyen kedves gesztusok.
2007. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kap az alkalmakon és hozzádér, mosolyog, bályosan néz, érdeklődik irántad...
2007. nov. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Kekeckedik veled, apró pillantásokat vet rád, és ha találkozik a tekintetek akkor elmosolyodik, és a barátnőivel vigyorog. Megpróbál kapcsolatba lépni veled, a legkisebb de legfortélyosabb módokon.
2007. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind igazak lehetnek, nekem mégis az első dolog, ami beugrott az volt, hogy zavarban van, ha veled kell kapcsolatba lépnie. nem néz a szemedbe, dadog, piszkálja magát...

De a szeretetnek sok megnyilvánulása van, tudod, az oviba megrugtuk a másikat, aki tetszett. Csupán szeretetből:-)

mindenki másképp mutatja ki

2007. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem mindenféle ilyesmi jeleket küldött egy pasi, akiről kiderült barátnője van és hűséges alkat. Az tuti, szimpatikus vagyok neki, de mint csaj lehet nem is tetszettem neki.
2009. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!